Anasayfa Diyabet İle İlgili Yararlı Siteler

Diyabet İle İlgili Yararlı Siteler

Diyabet İle İlgili Yararlı Siteler

Türkiye ve Dünya da diyabetlilerin bilgi alabileceği, aldığı bilgilerle kendini geliştirebileceği internet siteleri mevcut. Bu İnternet sayfaları genelde büyük organizasyonlara ait olduğundan, bu yapılar içinde sosyalleşmek ve konuları dahilinde yardım alma imkanınızda var.

Diyabette bu tarz internet sitelerinin faydaları ile ilgili verdiğimiz röportajımız mevcuttur. Ve dünya bu durumun daha da farkında ve önemsiyor.

http://www.turkdiab.org/ : Türkiye Diyabet Vakfı’nın resmi sitesidir.

http://www.arkadasimdiyabet.com/ : Diyabetli çocuklar ve gençlerle ailelerini buluşturan ve geniş bir doktor kurulunun olduğu bir sitedir.

http://www.diyabetevi.com/ : Roche firmasının kurduğu diyabetle ilgili bir bilgilendirme sitesidir.

http://www.hayatcokdegerli.com/ : Abbott firmasının kurduğu diyabetlilerin buluştuğu ve diyabetle ilgili bilgiler veren bir sitedir.

http://www.cocukergendiyabeti.org.tr/ : Çocuk ve Adolesan Diyabetikler Derneği’nin resmi sitesidir.

http://www.jdrf.org/ : Merkezinde tip-1 diyabet olan, merkezi NewYork’ta olan bir kurumdur. Bu sitede diyabetle ilgili harika bilgiler bulunmaktadır.

http://www.diabetes.org/diabetes-basics/type-1/ : Amerika Diyabet Vakfı’nın resmi sitesidir. Diyabetle ilgili birçok bilginin yanı sıra gelişmeleri de takip edebileceğim bir sitedir.

http://www.insulin-pumpers.org : İnsülin pompaları ile ilgili bilgilerin olduğu bir sitedir.

http://www.diabetes-exercise.org/ : Diyabet, Egzersiz ve Spor Birliği’nin resmi sitesidir.

 

 

3 YORUM

  1. burdan öksürük krizine tutulan arkadaşlara sesleniyorum. gece öksürügü olan kişiler bilhassa ve tabiiki gribal enfeksiyon olanlar için tek tavsiyem vıcks ayagınızın altına sürdükten sonra çorap giyin 5 dk. sonra öksürükten eser kalmadıgını göreceksiniz. aklınızda bulunsun tecrübeyle sabittir.

Cevap Bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.