Dexcom G6 Sensörü Uzatmanın 3 Yolu?

CGMsDexcom G6 Sensörü Uzatmanın 3 Yolu?

Dexcom G6 Sensörü Uzatmanın 3 Yolu?

Dexcom G6’yı Ağustos 2020’de kullanmaya başlamıştım. 1,5 yıl geçmiş üzerinden.

Diyabet teknolojilerini kullandıkça her detayına daha da hakim olmaya başlıyorsunuz.

Bu deneyimlerimden yola çıkarak çektiğim videoyla Dexcom G6 sensörün ömrünü uzatma yöntemlerini sizlerle paylaşmak istedim.

Dexcom G6’nın maliyeti hakkında Dexcom G6 ve FreeStyle Libre Sensör Maliyetleri – Şubat 2022 başlığına tıklayarak bilgi edinebilirsiniz.

Ve Dexcom G6 ile ilgili tüm detaylara https://www.diyabetimben.com/?s=Dexcom+g6 linkindeki içerikleri okuyarak veya videoları izleyerek ulaşabilirsiniz.

Dexcom G6 kullanıcılarının sensörü uzatmada farklı yöntemleri varsa ve yorum yaparak katkıda bulunurlarsa da memnun olurum.

Bu arada biliyorsunuz artık Youtube videolarında Youtube reklamlarını kapattım 🙂 Videoları başından sonuna böylece daha rahat izleyebileceksiniz….

Minik bir not: Sunumda yazım hatam olmuş. Sensör ısınma süresi 2 saat. Karşılaşılabilecek sorunlar ve çözümler bölümünde sensör ısınma süresini 1 saat olarak yazmışım 🙁 Bu önemli detayı nasıl atlamışım anlayamadım 🙂 Diyabetimben takipçilerinden birinin dikkati bu notu almama sebep oldu. Kendisine tekrar teşekkürler.

Şimdi buyrun Dexcom G6 sensörü uzatmanın 3 farklı yöntemini izlemeye 🙂

1 Yorum

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: