Anasayfa Tip-1'im Bepanthen Krem Denemesi

Bepanthen Krem Denemesi

4 7.778 görüntüleme

Bepanthen Krem Denemesi

Takipçilerimizden Esma Hanım hatırlarsanız sağlık sektöründe çalışıyor. http://www.diyabetimben.com/kan-sekeri-olcumu-yaparken-parmaklarimizin-durumu.html yazımızdaki yorumları gayet bilgilendirici ve yönlendirici olmuştur.

Ve Esma Hanım’ın önerisi ile Bepanthen Merhem’i kullanacağımı ve deneyimlerimi paylaşacağımı söylemiştim.

Yaklaşık 10 gündür kullanıyorum merhemi. Sadece kan şekeri ölçümü için parmaklarımda deldiğim yerleri sürdüm. Daha doğrusu tüm parmaklarımın parmak uçlarını sürüp, ovalıyorum. Bepanhen Kremi’i kullandığımda parmaklarımdaki delikler çok belirgin olmuyordu. Ama merhem formunu kullanınca delinen heri yer küçük küçük kahverengi noktalar halinde. Galiba bu belirginlik ve kahverengi noktalar iyileşme sürecinin habercisi.

İnanın krem formuna göre merhem formu iyileşme sürecine oldukça destekçi. Daha kısa sürede iyileşmeyi gözle görebiliyorsunuz.

Birkaç gündür sağ elimin işaret parmağını kenar kısmında hafif bir şişlik de vardı. Basınca ağrıyordu. Tam da deliklerin olduğu kısımda oluşmuştu. Merhem bu şişkinliği de geçirdi.

Dolayısı ile delik deşik olan parmaklarımıza da bu tarz merhemlerle daha iyi bakabiliriz. Ki unutmayalım ki parmaklar bizim için çooook önemli 🙂 .

  • Esra Hanım,

    Benim için sürpriz de karşılaşmak oldu:) Bir daha ki karşılaşmamızda söylerim İnşallah..

    Selamlar,gönülden sevgiler…

  • Cevap Bırak

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.