Benim Tatlı Kızım Diyabetli ve Adı Duru

Sizden GelenlerBenim Tatlı Kızım Diyabetli ve Adı Duru

Benim tatlı kızım diyabetli. Kızım 9 yaşında. Adı Duru. Kızımda diyabetle ilgili hiç bir belirti yok iken birdenbire diyabetle karşılaştık. Babamız diyabetli olduğu için belirtileri biliyordum. Bu yüzden daha önce belirtisi olmadığını belirttim.

Bizim hikayemiz bir lunaparkta başladı. Çok güzel geçen eğlenceli bir gündü. Ailecek çarpışan otoya binene kadar. Çarpışan otoda ani bir darbe ile kızım organlarının içinde neredeyse yer değiştirdiğini ifade etti ve arabadan iner inmez tuvalet ihtiyacı hissetti ve bu durum yarım saat aralıklarla yaklaşık 6 saat sürdü. Ama aklıma diyabet hiç gelmemişti. Evimize geldiğimizde şekerini ölçtüm 500 şekerdi. Acile gittiğimizde ise 700. O anı anlatmak mümkün değil. Kelimeler yetersiz kalıyor.

Tam 8 ay oldu kızım diyabetle tanışalı. Şu anda dengede tutmaya çalışıyoruz. Balayı dönemimiz yeni bitti. Sanırım artık karbonhidrat sayımına başlayacağız.

Bazen sizin sitenizi ziyaret edip iyi haberler okuyorum.

Umarım her şey çok daha güzel olacak.

Teşekkürler.

Ebru Gönte

NOT: Yazıyı Facebook ya da Twitter gibi sosyal medya kanallarında paylaşın. Alttaki Facebook, Twitter, Google+ ya da Pinterest butonlarına tıklamanız yeterlidir.

1 Yorum

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: