Az Önce Emre Bey Aradı

Genel BilgilerAz Önce Emre Bey Aradı

Bugün yani tam olarak tarih ve saat vermem gerekirse 17.05.2012 tarihinde saat 14:52’de Emre Bey aradı.

Edremit’te yaptırdığı tahlil sonuçlarını aktardı bana ve sesi inanılmaz mutlu geliyordu 🙂 .

Bu arada Emre Bey ile o kadar samimi, dostane ve en önemlisi ‘yol arkadaşı’ anlamında yaptığımız yazı formatındaki iletişimimiz, telefon numaralarımızı bilmemize rağmen, ilk defa telefon ile taçlanmış oldu 🙂 . Ve Emre Bey’in ses tonu ile günlük moral motivasyonu yüksek ve kendini diyabetiyle ilgili oldukça iyi geliştiren bir kişi ile konuştuğum sonucuna vardım.

Şimdilik test sonuçlarından bildiğim kısım şöyle;

HbA1c değeri Ocak 2012’de 20 iken şimdi 7.2 çıkmış 🙂 . Glükoz değeri 125, kolestrolü ise  gayet normalmiş. Ve bu sonuca 4 ay boyunca diyabetine iyi bakarak elde etmiş. Diğer sonuçlarını bilmemekle beraber hali hazırda kendisini canı gönülden tebrik ediyorum 🙂 .

Bu arada kendi kan şekeri ölçümlerinde de çok düşük ya da çok yüksek kan şekerlerini görmüyormuş. Dolayısı ile çıkan HbA1c değeri doğru bir sonuç vermiş oluyor.

Kendisine tekrar çok teşekkür ediyorum aradığı ve kısa sohbetimizi telefon yolu ile de olsa gerçekleştirdiğimiz için.

3 YORUMLAR

  1. esra hanım teşekkürler o anki heyecanımı paylaştığınız için ve buraya da aktardığınız için…inşallah bundan sonra ki uzun yollarımızda hep bu sevinçleri yaşamak dileklerimle.. bu sitedeki herkes için dileğim… 😀

  2. Emre Bey Merhaba,

    Sesinizi duymak ve o anki mutluluğunuzu paylaşmak gerçekten çok keyif verdi.

    26 Mayıs’ta artık yüz yüze daha keyifli sohbetler yaparız tüm diyabetli dostlarla 🙂 .

    sevgiler

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: