Ayın Diyabetimben Blog Takipçisi

Genel BilgilerAyın Diyabetimben Blog Takipçisi

New Picture (80)Hatırlıyor musunuz bilmiyorum. Bloğumuzda Dikkat Etmemiz Gerekenler başlığı altında bir yazı yazmıştık.

‘…sizlerden ricam başlık altındaki yazı hangi konu ile ilgili ise yapacağımız yorumları ya da soracağımız soruları başlık ve yazının içeriğine dikkat ederek soralım…’ şeklinde bir cümlemiz vardı.

Bugün bu kurala uyan ve özellikle kurala atıfta bulunan Alp Eren Bey’i Ayın Diyabetimben Blog Takipçisi olarak seçelim dedik.

Biraz da gülmüş olduk 🙂 Hayırlı olsun 🙂

Omnipod Türkiye’ye Gelsin…
alp eren

18.02.2013 / 18:30 tarihinde gönderilmiş

valla aslında güzel olur bence de taha bey kardeşim bende yardımcı olmak isterim ama pek bişi bilmiyorum bu konularda ,öğretici değilde öğrenciyim diyabet konusunda ,bu arada omnipod inşallah türkiyeye gelir (böyle bağlayayım ki esra hanım kızmasın konuyla yorumun ne alakası var diye )

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

5 YORUMLAR

  1. Şuan Serpil Ablayla Telde Konuşuyorum. 1 Yıldır DiyabetimBen Takipisi olduğu Halde Ayın Bişeyi Seçilmediği İçin Greve Giriyormuş… Not: “Kendi seçimi ayın oynak şekerlisi olmakmış” aynen böyle söyledi…

  2. Merhaba Esra abla Nasıl ayın diyabetlisini seçiyosunuz Anlamadım Ben de olmak istiyorum (olursam Esra abla benim sende fot larım vardı onlarla blogta yazarsın demi KIYAK GEÇ:D SEVGİLER

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: