“Arkadaşım Diyabet Aile Kampı 2019” İçin Duyuru

Etkinlikler“Arkadaşım Diyabet Aile Kampı 2019” İçin Duyuru

“Arkadaşım Diyabet Aile Kampı 2019” İçin Duyuru

“Arkadaşım Diyabet Kampları”, diyabetli çocukların eğitim ve sağlıklarını iyileştirmek amacıyla 1997’den beri İznik’te, 2011’den beri Diyarbakır’da (2016’dan beri ortak olarak İznik’te) düzenlenmektedir. Bu kamplara çocuklarını gönderen birçok aile, kendileri için de kamp düzenlenmesini, çocuklarının aldığı kapsamlı eğitimi kendilerinin de almak istediklerini, ayrıca kendilerinin de diyabetli çocuğu olan başka aileler ile tanışmaya ve paylaşımlara ihtiyaçları olduğunu ifade ediyorlardı.

Yıllar içinde hep dile getirilen bu isteğe cevap vermek, “Kapsamlı Çocuk Diyabet Programı” adını verdiğimiz çalışmalarımızdaki “değer yaratma zincirini” tamamlamak amacıyla   geçen yıl ( 2018’de)  ilk kez Uludağ’da “Arkadaşım Diyabet Aile Kampı” düzenledik.  Arkadaşım Diyabet Aile Kampı’nın ilki,   katılanları ve  kamp ekibini çok etkileyen bir atmosferde gerçekleşti (http://www.arkadasimdiyabet.com/haberler/duyurular/diyabetli-cocuklar-vakfi-tarafindan-gelecegin-yildizlari-ile-birlikte-17-19-agustos-2018-tarihleri-arasinda-uludagda-arkadasim-diyabet-aile-kampi-duzenlendi).

Bu kampa diyabetli çocukların yanı sıra anne ve babalar ile diyabetli olmayan kardeşleri de katılabilmektedir

“Arkadaşım Diyabet Aile Kampı”nı, uzun yıllardır ülkemizde çocuk kampları düzenleyen ve bu konuda haklı bir üne sahip olan “GELECEĞİN YILDIZLARI” ekibi ile işbirliği ile düzenlemekten ayrıca büyük memnuniyet duyuyoruz. “ARKADAŞIM DİYABET AİLE KAMPI 2019 ile ilgili bilgi edinmek için http://www.geleceginyildizlari.com/programlar-57/arkadasim-%20diyabet-aile-%20kampi-81.html linkine tıklayınız, daha sonra ise  kayıt yaptırmak için EK BİLGİLER VE KAYIT bölümüne bakınız.

Emek veren herkese teşekkürler.

Prof. Dr. Şükrü Hatun 
Diyabetli Çocuklar Vakfı Başkan

 

1 Yorum

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: