3 Yaşındayken, Kan Şekeri Ölçümüyle Diyabet Tanım Konulmuştu

Sizden Gelenler3 Yaşındayken, Kan Şekeri Ölçümüyle Diyabet Tanım Konulmuştu

3 Yaşındayken, Kan Şekeri Ölçümüyle Diyabet Tanım Konulmuştu

Öncelikle annem ve babama teşekkür ediyorum.

Taşrada olmamıza rağmen diyabet şüphesiyle, doktorlar yapmak istemese bile, 3 yaşında iken kan şekeri ölçümü yaptırıp diyabet tanımın konmasında en buyuk rol annemin.

Babam Kırşehirin Kaman ilçesinde, 18 yıl boyunca, hiçbir şeyden kaçınmadan, gocunmadan, araştırarak, en iyi, en yeni tedavi yöntemlerini araştırarak, konusunda uzman doktorları bularak,  tedavimin en iyi sekilde yapılması ve yürütülmesini sağladıgı  için sonsuz tesekkürler.

Değerli hocalarıma da bugüne kadar gösterdikleri ilgi, alaka, diyabeti tanımama, kabullenmeme ve cok şükür komplikasyonsuz 37 yıl geçirmeme destek olduklar. Bunlar için hepsine taker taker teşekkürler.

Ve rahmetli Öyküm. Ne diyebilirim ki! Diyabetteki gelişmeleri ve sizlerle tanışmamı sağladığı için sonsuz tesekkürler Öyküm’e. Işıklar içinde uyu Öyküm.

  • Annem Hicran Çakır, Babam Yüksel Çakır’a,
  • Çok değerli hocam;
    • Diyabetimle barışmamı sağlayan, bana ilk diyabet eğitimlerini veren Prof Dr Nihat Bilgin Türk, Prof Dr. Enver Şimsek’e,
    • Allah rahmet eylesin Prof Dr Ali Ipbüker’e,
    • Prof Dr Hasan İlkova ve Prof Dr Alper Gürler’e,
  • Ve yine rahmetle andığım. hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğim Sevgili Öyküm Solak’a teşekkürler.

Sinem Çakır

Siz de teşekkür etmek istediğim kişiler var diyorsanız bizimle bir yazı olarak paylaşabilirsiniz. 

Tip-1 Diyabetli Yaşamınızda Kime, Neden Teşekkür Etmek İstersiniz? başlığına tıklayabilir ya da https://goo.gl/forms/Sa83vnPsNphRwBoY2linkinde bulunan formu doldurup bizimle paylaşırsanız, biz de en kısa sürede teşekkür yazınızı paylaşırız.

 

1 Yorum

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: