2.5 Yaşında Tip-1 Diyabetle Tanışan Kızım, Benim Teşekkürüm Sadece Sana

Sizden Gelenler2.5 Yaşında Tip-1 Diyabetle Tanışan Kızım, Benim Teşekkürüm Sadece Sana

2.5 Yaşında Tip-1 Diyabetle Tanışan Kızım, Benim Teşekkürüm Sadece Sana

Daha 2.5 yaşında iken tip1 diyabet teşhisi alan, her şeker ölçümünde, her insülin yapışımızda, canı her istediğinde istediği kadar yemek yiyemediğinde, hipoglisemi ya da hiperglisemiler esnasında yaşadığı sıkıntılara rağmen yüzündeki kocaman gülümsemesi eksik olmayan, bazen ben yorulsam da onun o küçücük hali ile bu durumu koca bir olgunlukla kabullenişini görüp utandığım ve yorgunluğumu unuttuğum, benim minik ama kocaman yürekli kızım Büşra Betül, benim teşekkürüm sadece sana!

Esra Engür Gündoğdu

Aslında en büyük teşekkürü tip-1 diyabetliler haketmiyor muyuz sizce? Elbette tip-1 diyabetli olarak bizlerin hayatlarına dokunan kişilere teşekkürün de önemi büyük ama tip-1 diyabetli bizlerin diyabeti yönetme çabası da en büyük teşekkürü hakediyor.

Tip-1 Diyabetli Yaşamınızda Kime, Neden Teşekkür Etmek İstersiniz? başlıklı yazımızda tıklayarak siz de teşekkür etmek istediklerinize mesajınızı iletebilirsiniz.

1 Yorum

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: