Yorumlarınızı Bekliyoruz

Genel BilgilerYorumlarınızı Bekliyoruz

Değerli Diyabetliler / Diyabetli Yakınları,

Bazı konularda iletişimimizi daha canlı tutabilmek adına sizlere sorular yöneltiyoruz.

http://www.diyabetimben.com/itiraf-i-diyabet-2.html#comments linkinde itiraflarımızı yapıyor, http://www.diyabetimben.com/diyabetle-nasil-tanistiniz.html#more-671 linkinden diyabetle nasıl tanıştımız konusunda bilgi veriyor ve http://www.diyabetimben.com/hiperglisemi linkindense bugüne kadar en yüksek çıkan kan şekerimizi paylaşıyoruz.

Yorumlarınız bizler için oldukça önemli. Kendi yaşadıklarımızı okuyarak birbirimize daha fazla katkı sağlayacağımız konusunda inancım oldukça yüksek.

Yorumlarınızı bekliyorum.

Sevgiler

2 YORUMLAR

 1. Ben 1985 yılında diyabetle tanıştım şu 45 yaşındayım arkadaş gibi geçinip gidiyoruz,ilk yıllar zor geçti iğneleri ocakta kaynatarak kullandık yıllarca kocaman iğne uçları cam şırıngalar zor geçti,oyıllarda iğne günde tek doz kullanıyordum sonra EGE ÜNİVERSİTESİN de bir arkadaş ziyareti sırasında DR bir arkadaş la tanıştık benim şu an kullandığım inslin proğramını kalp dr bir hekim yaptı tabi sonra bunu dahiliyeci dr da onaylattım şimdi çok rahat geçiriyorum tabi zaman zaman hipoglisemi yaşıyorum ama dikkat ve takiple en aza indirdim,tabi bir de yaş artık 40 ı geçince kan akışı yavaşlıyor konturol daha kolay oluyor tecrübe ederek yazıyorum bunu daha önceki senelerde daha fazla yaşadım hipoglisemi. Şeker oranım zaman zaman çok yükselebiliyor bir seferinde 515 şi gördüm ama dikkat ediyorum şimdilerde daha sıkı kontrol ve dikkatle çözmeye çalışıyorum hayatı seviyorum herşeylede hayatın içindeyim. şu an 4 defa günde inslin kullanıyorum çok zor değil yeni diyabetli arkadaşlara tavsiyem biraz hayatı sevip kendinizi sevip ona göre şekerinize dikkat ederek güzel bir yaşam sürebilirsiniz bizim hiç bir şeyimiz eksik değil herşey yerinde hepimiz şeker gibi insanlarız sevgiler İZMİR den B ornava hayat herşekilde yaşamaya değer koşmaya devam dostlar..

  • Ahmet Bey Merhaba,

   Öncelikle güzel yazınız için çok teşekkürler.

   Siz bizden daha fazla olan tecrübenizle en eskiyi anlatmışsınız bizlere. Gençken hipoglisemiler fazla olup, yaş ilerledikçe hiperglisemiler artıyor anladığım kadarıyla.

   Üniversitede bitirme tezimi Kemalpaşa’da hazırlayan, bir ayağımız İzmir’de olan bir aileyiz. Ara sıra İzmir Bornova’daki arkadaşlarımızın yanına geliriz eşimle. Geldiğimiz bir zaman sizinle tanışmayı çok isterim açıkçası. Evliyseniz, eşinizin tecrübelerini de eşim dinler.

   515 kan şekerini bir daha görmezsiniz umarım.

   Dediğiniz gibi koşmaya devam 🙂 .

   sevgiler

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: