Yararlı Linkler

Genel BilgilerYararlı Linkler

Bilgi her yerde diyerek önemli sitelerin linklerini sizlerle paylaşmak istedik. Bloğu ilk kurduğumuzda ana sayfada sağ kısımda bu linkler vardı aslında ama sonrasında kaldırmıştık.

Emre Bey ile geçenlerde telefonda konuşurken bu linklerin önemli olduğuna vurgu yaptık. Emre Bey ile ana sayfanın sağ tarafında ‘Sayfalar‘ kısmındaki ‘Yararlı Linkler‘ kısmını baya geliştireceğiz.

http://www.diyabetimben.com/yararli-linkler linkinde diyabetli olarak bizlerin ve yakınlarımızın, diyabeti bilmeyen bireylerin bilgi sahibi olacağı faydalı linkler bulunuyor.

Yeri geldiğinde kaynak olarak kullandığımız ve kullanabileceğiz harika kaynaklar bizim için bu linkler (Görsel extreme-audio.com’dan alınmıştır.).

http://www.turkdiab.org/ : Türkiye Diyabet Vakfı’nın resmi sitesidir.

https://beyondtype1.org/: Tip-1 diyabetle ilgili oldukça faydalı bilgiler içeriyor.

https://childrenwithdiabetes.com: Tip-1 diyabetli çocuklarla ilgili oldukça faydalı bilgiler içeriyor.

https://t1dexchange.org: Tip-1 diyabetle ilgili araştırma çalışmalarına destek sağlayan, bilgi veren ve gelişmeleri de aktaran bir sitedir.

http://www.diyabetevi.com/ : Roche firmasının kurduğu diyabetle ilgili bir bilgilendirme sitesidir.

http://www.cocukergendiyabeti.org.tr/ : Çocuk ve Adolesan Diyabetikler Derneği’nin resmi sitesidir.

http://www.jdrf.org/ : Merkezinde tip-1 diyabet olan, merkezi NewYork’ta olan bir kurumdur. Bu sitede diyabetle ilgili harika bilgiler bulunmaktadır.

http://www.diabetes.org/diabetes-basics/type-1/ : Amerika Diyabet Vakfı’nın resmi sitesidir. Diyabetle ilgili birçok bilginin yanı sıra gelişmeleri de takip edebileceğim bir sitedir.

http://www.insulin-pumpers.org : İnsülin pompaları ile ilgili bilgilerin olduğu bir sitedir.

http://www.diabetes-exercise.org/ : Diyabet, Egzersiz ve Spor Birliği’nin resmi sitesidir.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: