Anasayfa Genel Bilgiler Yararlı Linkler

Yararlı Linkler

0 58.067 görüntüleme

Bilgi her yerde diyerek önemli sitelerin linklerini sizlerle paylaşmak istedik. Bloğu ilk kurduğumuzda ana sayfada sağ kısımda bu linkler vardı aslında ama sonrasında kaldırmıştık.

Emre Bey ile geçenlerde telefonda konuşurken bu linklerin önemli olduğuna vurgu yaptık. Emre Bey ile ana sayfanın sağ tarafında ‘Sayfalar‘ kısmındaki ‘Yararlı Linkler‘ kısmını baya geliştireceğiz.

http://www.diyabetimben.com/yararli-linkler linkinde diyabetli olarak bizlerin ve yakınlarımızın, diyabeti bilmeyen bireylerin bilgi sahibi olacağı faydalı linkler bulunuyor.

Yeri geldiğinde kaynak olarak kullandığımız ve kullanabileceğiz harika kaynaklar bizim için bu linkler (Görsel extreme-audio.com’dan alınmıştır.).

 

http://www.turkdiab.org/ : Türkiye Diyabet Vakfı’nın resmi sitesidir.

http://www.arkadasimdiyabet.com/ : Diyabetli çocuklar ve gençlerle ailelerini buluşturan ve geniş bir doktor kurulunun olduğu bir sitedir.

http://www.diyabetevi.com/ : Roche firmasının kurduğu diyabetle ilgili bir bilgilendirme sitesidir.

http://www.diabstore.com/vitrin/ : Diyabet ve Diyet ile ilgili, güvenilir markaların tüm ürünlerinin bulunabileceği bir sitedir.

http://www.hayatcokdegerli.com/ : Abbott firmasının kurduğu diyabetlilerin buluştuğu ve diyabetle ilgili bilgiler veren bir sitedir.

http://www.cocukergendiyabeti.org.tr/ : Çocuk ve Adolesan Diyabetikler Derneği’nin resmi sitesidir.

http://www.jdrf.org/ : Merkezinde tip-1 diyabet olan, merkezi NewYork’ta olan bir kurumdur. Bu sitede diyabetle ilgili harika bilgiler bulunmaktadır.

http://www.diabetes.org/diabetes-basics/type-1/ : Amerika Diyabet Vakfı’nın resmi sitesidir. Diyabetle ilgili birçok bilginin yanı sıra gelişmeleri de takip edebileceğim bir sitedir.

http://www.insulin-pumpers.org : İnsülin pompaları ile ilgili bilgilerin olduğu bir sitedir.

http://www.diabetes-exercise.org/ : Diyabet, Egzersiz ve Spor Birliği’nin resmi sitesidir.