Anasayfa Haberler&Gelişmeler Türkiye Diyabet Çalışma ve Etkinlikler Cemiyeti Facebook Sayfasındaki Yorumlarla İlgili Son Durum

Türkiye Diyabet Çalışma ve Etkinlikler Cemiyeti Facebook Sayfasındaki Yorumlarla İlgili Son Durum

3 2.904 görüntüleme

Herkese Merhaba,

Türkiye Diyabet Çalışma ve Etkinlikler Cemiyeti’ndeki Yorumlar Hakkında başlıklı yazımızda Türkiye Diyabet Çalışma ve Etkinlikler Cemiyeti Facebook Sayfası Admini ve Diyabetiz Biz adını kullanarak haksız ve mesnetsiz yorum yapan kişiyle alakalı bugün sabah saatlerinde İstanbul Anadolu Adliyesi’nde elimizdeki Facebook sayfası ekran görüntüleri delilleri ike suç duyurusunda bulunduk.

Sizlere konuyla ilgili tüm şeffaflıkla bilgi vereceğimizi söylemiştik. Bugün ilk adım atıldı. Önümüzdeki hafta ise davanın savcısı belli olacak ve ifade vermeye gideceği ve akabinde süreç hızlıca devam edecek. Gelişmeler oldukça ve dava tarihi belli olunca sizleri bilgilendireceğim.

 • Benim 10 yaşında tıp1 diyabet ve Çölyak hastası bi oğlum var.işsizlik o yüzden şeker ölçüm çubukları alımında sorun yaşıyorum accu chek performa dan adiyaman da eczaneler 12 tl fark alıyor.hiç fark almadan alma imkanımız varmı.

  • Merhaba Bayram Bey,

   Çok zorlu bir süreçte olmuş olmanıza çok üzüldüm. Farksız almanız maalesef biraz zor.

   sevgiler

  Cevap Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.