Türkiye Diyabet Çalışma ve Etkinlikler Cemiyeti Facebook Sayfasındaki Yorumlarla İlgili Son Durum

Haberler&GelişmelerTürkiye Diyabet Çalışma ve Etkinlikler Cemiyeti Facebook Sayfasındaki Yorumlarla İlgili Son Durum

Herkese Merhaba,

Türkiye Diyabet Çalışma ve Etkinlikler Cemiyeti’ndeki Yorumlar Hakkında başlıklı yazımızda Türkiye Diyabet Çalışma ve Etkinlikler Cemiyeti Facebook Sayfası Admini ve Diyabetiz Biz adını kullanarak haksız ve mesnetsiz yorum yapan kişiyle alakalı bugün sabah saatlerinde İstanbul Anadolu Adliyesi’nde elimizdeki Facebook sayfası ekran görüntüleri delilleri ike suç duyurusunda bulunduk.

Sizlere konuyla ilgili tüm şeffaflıkla bilgi vereceğimizi söylemiştik. Bugün ilk adım atıldı. Önümüzdeki hafta ise davanın savcısı belli olacak ve ifade vermeye gideceği ve akabinde süreç hızlıca devam edecek. Gelişmeler oldukça ve dava tarihi belli olunca sizleri bilgilendireceğim.

3 YORUMLAR

  1. Can Özkaynak Dava Başladımı Esra Hanım ?

    Diyabetim Ben Bugün suç duyurusunda bulunduk. Bundan sonra davanın savcısı belli olacak. Ardından ifadem alınacakmış. Sonra da dava ettiğim kişi çağrılacakmış. Sonra da mahkeme fiziken başlayacak. sevgiler, esra

    Can Özkaynak Öyle Atıp tutması Değil Ve Böylelikle Onu Savunanlar Görücek Neyin Ne Olduğunu

    Öyküm Solak Hayırlısı olsun

  2. Benim 10 yaşında tıp1 diyabet ve Çölyak hastası bi oğlum var.işsizlik o yüzden şeker ölçüm çubukları alımında sorun yaşıyorum accu chek performa dan adiyaman da eczaneler 12 tl fark alıyor.hiç fark almadan alma imkanımız varmı.

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: