Tip-1 Diyabetli Bir Profesörün Yaşam Deneyimleri

EtkinliklerTip-1 Diyabetli Bir Profesörün Yaşam Deneyimleri

Tip-1 Diyabetli Bir Profesörün Yaşam Deneyimleri

Sevgili Oğuzhan Deyneli ile 2004 yılından bu yana tanışıyoruz. Marmara Üniversitesi Hastanesi Koşuyolu’nda iken tanışmıştık.

Tip-1 diyabetle üçüncü yılımda Lantus’u ilk kez bana veren, Kadıköy’de Hollanda’dan Türkiye’ye gelen ailemle yaşadığım hipoglisemi sonrası aileme “bunun kan şekeri düşüklüğünden dolayı olduğunu” anlatan ve ne zaman ihtiyacım olsa elini üzerimde hissettiğim kişidir kendisi 🙂 Bende de ayrı bir yeri ve önemi vardır.

Koç Üniversitesi Hastanesi Online Çocuk Diyabet Eğitim Programı (DİYAPEDİA) devam ediyor. Nisan ayında kendisi de tip-1 diyabetli olan Prof. Dr. Oğuzhan Deyneli tip 1 diyabetle geçirdiği 30 yılı ve deneyimlerini anlatacak.

Toplantı 14 Nisan 2017 Cuma günü saat 13.00-14.00 arasında Koç Üniversitesi Hastanesi P1 Büyük Toplantı Salonu‘nda olacak.

Herkesin bu önemli toplantıya katılımı önemli. Fiziken katılamayanlar ise https://live.vkvhealth.org linkinden giriş yaparak Oguzhan Deyneli’nin anlatımını izleyebilirler. Ama bence mutlaka fiziken katılım sağlayın ve Oğuzhan Bey ile mutlaka tanışın.

Ben iş saatinde olduğu için gidemeyeceğim ama Eşim Eşref Avcı orada olacak 🙂

Aşağıdaki afişte diğer tüm detayları bulunmaktadır.

oğuzhan deyneli - koc

 

 

 

1 Yorum

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: