Tip-1 Diyabetli, Çantanda Ne Var? / Erdoğan Sezer’den

DiyabetTVTip-1 Diyabetli, Çantanda Ne Var? / Erdoğan Sezer'den

Tip-1 Diyabetli, Çantanda Ne Var? / Erdoğan Sezer’den 

Erdoğan ve eşi ile birkaç ay önce tanıştık. Kızları tip-1 diyabetli.

Birbirimiz ile yüzyüze tanışmış gibi güzel bir samimiyet oluştu aramızda.

Tip-1 Diyabetli, Çantanda Ne Var? projesi için Erdoğan’dan video geldi dün. Bana whatsapp’den gönderdi. Ben bayıldım. Özellikle yedek glükometre ve keton ölçümü için de strip ve cihazlarının olması takdire şayan.

Erdoğan ve eşinizi kızlarının tip-1 diyabetli çantasındaki hazırlıkları için tekrar alkışlıyorum.

3 YORUMLAR

  1. Merhaba,

    Maşallah Erdoğan’ın çantası bırak tip-1 diyabetliyi, diyabetli olmayan birini bile belli bir süre hayatta tutabilecek kalibrede 🙂 Şaka bir yana gerçekten fazlası var eksiği yok bir çanta… Tabii konu evlat olunca herkes daha hassaslaşıyor… Kontrollü ve yedekli olmakta her zaman fayda var… Ben bile Esra’ya sürekli ”arabanda meyve suyu var mı?” diye tacizde bulunuyorum, en sonunda benim yüzümden arabaya meyve suyu tankı bağlatacak 🙂

    Erdoğan ve ailesini tebrik ediyorum…

  2. teşekkür ederim eşref abi. hakikaten söz konusu evlat oldumu akan sular duruyor. insanlık hali ne olur ne olmaz diye aciliyeti olabilecek yiyecek ve diyabet ürünlerini yanımızda mutlaka taşıyoruz. en güncel gelişmeleri takip etmeye çalışıyoruz. hele sizinle tanıştıktan sonra bu bilgilere ulaşmak bizim için daha kolay oldu. eksik olmayın Allah sizlerden razı olsun. bizde hemen herkes gibi diyabeti yaşlı hastalığı olarak biliyorduk. ilk duyduğumuzda dünyamız başımıza yıkılmıştı. çok şükür artık bişeylerin daha bi farkındayız ve en önemlisi diyabetten korkmuyoruz. bu vesile ile tüm hastalara ve özellikle diyabetlilere ve hatta bebek yada çocuk olan diyabetlilere kolaylıklar diliyorum.

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: