Anasayfa Sor Bakalım Soru-Cevaplarımızın Kahramanı Sıddık

Soru-Cevaplarımızın Kahramanı Sıddık

5 5.360 görüntüleme
431045_10151689419621387_131583585_n

Soldan Sağa: Fatih Kangı, Kübra Karadağ, Öyküm Solak, Aşır Can Büyüker, Gamze Kendüzler, Sıddık Şimşek, Sinem Çakır ve Emrah Elçin

Sıddık karakteri bizim tip-1 diyabetimizle ilgili yaşayabileceğimiz herhangi bir hikayedeki soruların başkahramanı.

Soru-Cevaplar’daki hikayeler ise Öyküm Hanım’ın hayal gücünün ürünleri olsa da Sıddık karakterinin bir gerçek olduğunu, etten kemikten olduğunu tekrar sizlere hatırlatmak istedim.

Ancak unutmamak lazım ki gerçek hayattaki Sıddık Bey tip-1 diyabetini yönetirken Soru-Cevaplar’daki hataları yapmaz.

Soru-Cevaplara Örnekler:

http://www.diyabetimben.com/2013/03/26/hangisini-yesem-soru-cevap/

http://www.diyabetimben.com/2013/02/02/siddik-biskuvi-yiyiyor/

http://www.diyabetimben.com/2013/01/06/heyecan-iste/

Peki bu hatırlatmaya ne vesile oldu?

Sıddık Bey yani soyadı ile Sıddık Şimşek dün yani 25 Mayıs Cumartesi günü nişanlandı. Yani evlilikten önceki son çıkışı bugün gerçekleştirdi 🙂 Sıddık Bey’i tebrik etmek istedim. Ve tüm DiyabetimBen.com ailesi de eminim tebrik edecektir.

Sıddık Bey ki tip-1 diyabetle ilgili tüm Soru-Cevap yazılarımızı taçlandırdı. Şereflendirdi. Sayesinde cevapsız kalan sorular yanıt buldu ve aynı sorunları yaşayanlar bilgilendi. Yeri geldi Sıddık karakteri sayesinde de güldük, eğlendik.

Ankara’daki arkadaşlarımız Sıddık Bey’i bugün de yalnız bırakmadı. Benim de aklımda ve kalbimde olduklarını söylemek isterim.

Nişandan bir kare olsun bu yazının resmi 🙂

 • Sıddık bey;
  mutluluğunuzun sonsuz olmasını diler bizler için bu görünmez kahramanlığı yaptığınız için de çok teşekkür ederim kendi adıma 🙂
  her mutlu nişanlılığın sonu olan evlilikle sonsuz mutluluk yaşamanızı temenniii ediyorum.. ve de tüm nişanlılara da tabi 🙂

 • Kardeşimin nişanını yaptım mutluyum açıkcası. Evli Sıddık maceralarımız devam edecektir :))))

 • can dostumun nişanını yaptık eşi ile bir ömür boyu mutlu olması dileğiyle sıddık kardeşimiz bizim gönüllerimizin kahramanı onu seviyoruz 😀 :)))

 • mrb herkese çokk teşekkür ediyorum iyiki sizleri tanımışım iyi varsınız artık darısı bekarlara diliyorum 🙂 evlik sıddık ve sultan olacak galiba öyküm :))

 • Cevap Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.