Siz de Yazın

Genel BilgilerSiz de Yazın

Biliyorsunuz ki; bu blogta kendi deneyimlerimi paylaşarak hem sizlere faydalı olmak hem de sizlerden gelecek yorumlarla kendime katkı sağlamak adına yazılar yazmaktayım.

Madem bir paylaşım içerisindeyiz, hep ben hep ben yazayım olmaz 🙂 .

Yaptığınız yorumları da okuduğumda, sadece benim paylaşımlarımın değil, sizin de paylaşımlarınızın fark yarattığını gördüm.

Bu nedenle, sizin de yazım anlamında bloğumuzda daha aktif  olmanızın da faydalı olacağını düşünüyorum.

Sizden ricam, faydalı olabileceğini düşündüğünüz, diyabetle ilgili başınızdan geçen olayları ve konuları sitemizde paylaşmanız. Her zaman söylediğimiz gibi diyabet kişiden kişiye göre değişen ama temel de aynı olan bir hastalık türü. Bu sebeple mesela yaşadığınız bir hipoglisemi anınızı dahi anlatmanız başka birileri için önemli bilgiler içerebilir. Yazdığınız yazılar http://www.diyabetimben.com/category/sizden-gelenler linkinde bulunan Sizden Gelenler kategorisinde yayına alınacaktır.

Ya da özellikle diyabetli çocuğu olan ailelerin paylaşımları daha önemli olacaktır. Diyabetli çocukları olan aileler bir yazı yazdığında http://www.diyabetimben.com/category/diyabetli-cocuklar-ve-aileleri linkindeki Diyabetli Çocukları ve Aileleri kategorisinde bu başlıktaki yazılar bulunacaktır.

Yazdığınız yazıların öncelikle site onayına düşeceğini ve sonrasında bloğumuzda yayınlanacağını da belirtmek isteriz.

Yazı yazmanız için izleyeceğiniz yolu adım adım anlatacağım;

1- http://www.diyabetimben.com/ ana sayfasında üyelik-giriş kısmına tıklıyoruz,

2- Açılan sayfaya kullanıcı adı ve parolanızı giriyorsunuz,

3- Yeni açılan pencerenin sol kısmında ‘ yazılar ‘ linkine tıklıyoruz,

4-  Açılan sayfanın üstünde  ‘ Yazıyı Düzenle / Yeni ekle ‘ linkine tıkladığımızda sayfanın altında başlık ve altında yazı yazacağımız boş kısımlar var. Başlık ve yazı içeriklerini yazıyoruz,

5-  Yazacağımız yazı bittiğinde sayfanın bu sefer sol tarafında ‘ incelemeye gönder ‘ kısmına tıklıyoruz.

Ya da esra [at] diyabetimben [dot] com mail adresimize yazınızı mail ile gönderin. Biz yayına alırız.

İzleyeceğiniz yol bu kadar.

Şimdiden ellerinize sağlık. Aman klavye başında şekeriniz düşmesin 🙂 . (Yazının ilk yayın tarihi 27 Nisan 2012, 00:29, Görselin kaynağı: pillisebek.blogspot.com)

2 YORUMLAR

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: