Anasayfa Sizden Gelenler Sıla’nın Doktor Kontrolü

Sıla’nın Doktor Kontrolü

10 11.478 görüntüleme

Sıla’nın Doktor Kontrolü

Dün  Sıla’nın doktor kontrolü için daha öncede bahsettiğim gibi başka bi hastaneye götürdüm.

Medipol Unv. Doc Servet Erdal Adal Bey’e gittik ve bizi inanılmaz rahatlattı. Hoca işinin ehli.

Bize askeri usul bi diyabet (Şeker Hastalığı) anlatılmıştı bu güne kadar. Erdal Bey defterimizi görünce; ‘bu ne ya! Bu kadar çok şeker ölçümü, sıkı diyet kesinlikle yanlış’ dedi ve yeni bi programa başladık. İlker Bey’in dedği gibi herşeyi yiyebiliriz yeri ve zamanı geldiğinde :)

Bbundan sonra Erdal Bey’in ekibi bizi takip edecek. Cerrahpaşa’dan da vazgeçmiş sayılmayız. Orası çok yoğun. Fakat orayı da bırakmayacağız. Kontrol, tahlil, rapor vs.

Medipole gelince; güzel bi hastane.Adamlar yapmış. Çocuk bölümünün olduğu katta hangi kapıya baksam tabelada doç, yrd doç veya prof var. Erdal Bey Kanuni Hastanesi’nden emekli olmuş. Genç yaşta burada bulunmamın gayesi prof olmak diyor. Buranın tek eksiği para politikası diyor. Ücretler pahalı. Bizim gibi kronik hastalar için külfetli. Muayene fark ücreti 50 tl. 3 ayda bir yaptımamız gereken tahliller 80 tl gibi. Erdal Bey Cerrahpaşa’nın tahlilerine bakabileceğini söyledi. Bakalım iyi olur inşallah.

Bu arada Aslı Derin Hanım’a aynı yeri tavsiye etmiştim. Zannedersem geçen cumartesi gitmiş olması lazım. Yorum alamadık kendisinden. Odaya girer girmez erdal beye sordum soyadı aklıma gelmediğinden Aslı hn ve oğlu Onur’u sordum. Eğer farklı birinden bahsetmiyorsa muayene etmiş ve yatışını yapmak istemiş ve Onur’u Kanuni Hastanesi’ne gönderip yatırmış Dr Hasan Bey’e.

Onur Selim de inş iyi bir eğitim ve tedavi metodu alır ve aramıza döner inş.
sevgilerimle,

hoşçakalın.

Sıla’nın Babası Dursun Hançer

 • servet beye cevap veririken aynı zamanda işimlede meşguldüm kendisine ismiyle hitap ettiğim için özür dilerim 🙂

 • Bana direk adımlada hitap edebilirsiniz:) bi sakıncası yok. bagcılar uzak bize. sanırım prf. abdullah bereket bizim icin iyi bir secenek olabilir.

 • Dursun Bey sizden beklediğim yorumu okuyabildim sonunda çok merak ediyordum tşk.
  Ben size C.tesi gününe muay. için rand. aldığımı söylemiştim. Fakat cuma akşamı arayıp rand. iptal ettirdim. Dr. Bey isimleri karıştırdı sanırım.. Biz C.tesi gitmedik.
  Çünkü Cuma günü kendi hastanemizde yani en son 6 ay önce gittiğimiz takibimizin yapıldığı hastanede kontrolümüz vardı. Bizde Çapanın kontrolündeyiz. Bence oradaki doktorlarda iyi.. Tek sorun keşke bize ayıracak zamanları olabilse (!)… Öğrenmemiz gereken çok şey olduğunu düşünüyorum… Bu konuda öyle eksiğimki ne soracağımı bile bilmiyorum.. Tek merakım bu şeker nasıl düşer?? 🙁
  Onurun bu seferki HbA1c’si çok yüksek çıktı. Bizi bol bol şeker ölçümümüzü yazıp bir hafta sonraya tekrar çağırdılar. Başka kan testleride istediler. (kolestrol gibi?) Medipolü onun için erteledim. Erdal Beyin yanına gittiğimde tüm sonuçlar elimde olsun istedim. En kısa sürede mutlaka gidicem.
  Sıla için doğru adresi bulabildiğinize sevindim. Gittiğimde tavsiyenizden bahsederim sakıncası olmazsa…

 • servet bey,
  bizim qibi diyabetlilere öncelik veriyolar qöztepede bende qöztepede takip ediliyorum şükür daha yoqunlukdan sorun yaşamadım,,
  saqlıklık qönler dilerim

 • Servet Bey, Merhaba
  Profesör Abdullah Bereket hangi hastanede çalışıyor acaba.
  Şimdiden teşekkürler

 • Servet bey benim doktorum bende diyabet hastası gıbı bıseydım fakat dokktorum sayesınde bunu atlatıyorum yavas yavas allah razı olsun cok ıyı ılgılenıyor medipol hastanesıde gayet ıyı fakat ucretler 100 tl ye cıktı ama yınede devam edıcez boyle bır doktoru ölsek bırakmayız onun sayesınde ıyılesıyorum.

 • Cevap Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.