Sen Bul Diyabet Kolaylaşsın 1.’lik Ödülü ‘TİP’ine Bakmadan Alma’ Projesi’ne Gitti

Haberler&GelişmelerSen Bul Diyabet Kolaylaşsın 1.'lik Ödülü 'TİP'ine Bakmadan Alma' Projesi'ne Gitti

Sen Bul Diyabet Kolaylaşsın 1.’lik Ödülü ‘TİP’ine Bakmadan Alma’ Projesi’ne Gitti

‘TİP’ine Bakmadan Alma’ Projesi Servis Kategorisi’nde 1. Oldu.

Sanofi’nin her yıl düzenlediği Sen Bul Diyabet Kolaylaşsın Proje Yarışması’nda bu sene farklı projeler yine yarıştı.

Yarışmacı ekipten bir kişi yani İrem bana aylar öncesinden Instagram’dan projelerini yazmıştı. Yazıştık, konuştuk, fikir alış-verişinde bulunduk.

İrem’in ilk mesajını aşağıda paylaşıyorum. Ama mesajını okurken yeni jenerasyonun kazanma hedefi olsa bile kazanma yolunda edineceği bilgilere verdiği değer çok önemli.

img_4274Esra Abla Merhaba ☺ Umarim cok iyisindir. Saatlerdir siteni inceliyorum. Diyabeti bu kadar iyi ve samimi anlatan daha iyisi yok. Iyi ki karsima ciktin da bu kadar cok sey ogrendim. Sanofi’nin duzenledigi “sen bul diyabet kolaylassin” yarismasina bu sene bende katilacagim. Diyabet nedir, insulin nasil kullaniliri bilmememe ragmen o kadar cok bilinclendim ki ☺ Bu yarismanin bana tek katkisi bu olsa bile cok mutluyum.

Senden cok az yardim istiycem umarim mesajimi gorur bana destek olabilirsin ☺

Sen Bul Diyabet Kolaylaşsın Yarışması / Paketli Ürünler İçin Projeye Destek başlıklı yazımızı hatırlıyorsanız bu yazıda ‘TİP’ine Bakmadan Alma’ projesinden bahsetmiştik.

img_4275Bu projede; İrem Tunalı ve Beşir Sefa Mumay çalışmışlar. İrem ise yarışma süresince her gelişmede beni bilgilendirdi. O bana yazdıkça da heyecanlandım 🙂

Cuma günü de gönderdiği mesajda ‘Esra Ablacıım, Kazandık 🙂 ‘ mesajını görünce İrem’i hemen aradım ve tebrik ettim. O heyecanına tanık olmak çok mutlu etti.

‘TİP’ine Bakmadan Alma’ Projesi ile 2016 Sen Bul Diyabet Kolaylaşsın’da Servis Kategorisi’nde 1. lik ödülünü alan İrem ve tüm ekip arkadaşlarını tebrik ediyorum.

Ve umarım hem akıllı hem sosyallikleri hem de teknolojiyi bizlerden daha iyi takip eden yeni jenerasyonla daha umutlu yarınlarımız olur.

4 YORUMLAR

  1. Kan şekerimi düzenli tutmak için kan şekeei ölçüm cihazı almak istiyorum ama hangi marka iyidir bilmiyorum. Sizce hangi marka almalıyım ?

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: