Şeker Kızın Köşesi Diyabetimben.com’da

Şeker Kızın KöşesiŞeker Kızın Köşesi Diyabetimben.com'da

Tip-1 Diyabet İle Tanışma, Alışma, Dalga Geçme Hikayesi Serra Koçak Algül’den başlıklı yazımızı ve Serra’yı hatırlıyorsunuzdur.

Birkaç hafta önce Serra ile buluştuk. Buluşma baya baya uzun sürdü. Dolu dolu konuştuk. Birbirimize fikir verdik filan. Gece 00:30’da evlerimize ancak vardık galiba 🙂

Enerjisi, samimiyeti ve tip-1 diyabetli hikayesini anlatışı ile ‘farklılıklarını’ gösterdi. Birlikte de bir karar verdik. Serra benim gibi kendi tip-1 diyabetiyle ilgili yaşadıklarını diyabetimben.com’da anlatacak.

Ekran Alıntısı 3Bu sebeple de Serra için bir köşe oluşturduk. Kategorinin adı: Şeker Kızın Köşesi🙂 Diyabetimben.com’un ana sayfasında, aşağı doğru inerken Serra’nın köşesini anlatan görsele tıklamanız yeterli. Yan tarafta da ekran görüntüsünden görebilirsiniz.

Serra istediği zaman içerik paylaşımı yapabilecek. Eminim ki birçok konuda hem motivasyon kaynağımız olacak hem de bize rehberlik sağlayacak.

‘Tip-1 diyabet evrensel bir hastalık ama tip-1 diyabeti yaşayan bireylerin diyabetleri baya farklılık gösteriyor.’  Yani aslında diyabet kişiden kişiye değişen ve bu sebeple çeşidi bol olan zorunlu bir yaşam şekli. İşte bu düşünceyle baktığınızda Serra da kendi tip-1 diyabetini ve yaşadıklarını anlatarak diyabetimben.com’da tam anlamıyla varolmaya başlayacak.

Bu vesileyle Serra hoş geldi 🙂

NOT: Yazıyı Facebook ya da Twitter gibi sosyal medya kanallarında paylaşın. Alttaki Facebook, Twitter, Google+ ya da Pinterest butonlarına tıklamanız yeterlidir.

4 YORUMLAR

  1. Merhaba sevgili Esra hanım:)
    Bu köşede umarım herkesin kendinden bişey bulacağı paylaşımlar olur. Ben diyabetimben.com ailesine katılmaktan gurur ve onur duydum:) umarım herşey herkes için güzel olur:) yeni yazılarımızda görüşmek dileğiyle..

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: