Liv Hospital’ın Diyabet Okuluna Davetliyim

EtkinliklerLiv Hospital'ın Diyabet Okuluna Davetliyim

Liv Hospital’ın artık gelenesekselleşmiş bir kahvaltı buluşması var. Ayda bir kez ve Cumartesi günü yapılamakta. Bu buluşma Diyabet Atölyesi ‘Liv’de Kahvaltı’ olarak geçmekte. İstanbul’da gerçekleşmekte.

Buluşmanın profesyonel ekibi; Endokrinolog (Doç. Dr. Serpil Salman), İç Hastalıkları Uzmanı (Uzm. Dr. Alev Özsarı), diyetisyenler (Dyt. Burcu Erdöl, Dyt. Sanem Apa) ve diyabet hemşiresinden (Emel Namoğlu) oluşuyor.

diyabet okulu afis 2014 kapali devre-02

Ayrıca toplantının seyri içinde farklı uzmanlık alanlarından hekimler, sağlık çalışanları ve hatta deneyimli diyabetliler eğitim desteği de verebilmekte.

Bildiğiniz gibi bu tarz toplantılar ve buluşmalar kendimizi geliştirmemiz için oldukça önemli. Ve artık hem devlet hem de özel hastaneler hasta toplantılarına daha da önem vermekte.

Geçtiğimiz hafta içerisinde Liv Hospital’ın Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı Sayın Zehra Bekmezci ile ofislerinde buluştuk. DiyabetimBen.com ile beraber neler yapabilir üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Zehra Hanım da beni 10 Mayıs 2014 Cumartesi günü düzenlenecek Liv’de Kahvaltı’ya davet etti. Davetlerini hem tip-1 diyabetli hem de DiyabetimBen.com‘un kurucusu olarak kabul ettim.

Toplamda 20 kişi katılabiliyor. Tip-1 diyabetli ya da yakınları gelebilmekte. Bana eşlik etmek isteyen olur mu? Hep beraber gideriz. Ne dersiniz?

Katılmak isteyenler ulus.diyabet@livhospital..com.tr mail adresine mail atarak Liv’de Kahvaltı programına katılmak istediklerini belirtsinler. Ya da bu yazının altına yorum yaparsanız isimlerinizi Zehra Hanım’a iletirim.

Diyabet Atölyesi “Liv’de Kahvaltı” programı / 10 Mayıs 2014 Cumartesi

 • Saat 09.00 Açlık kan şekeri ölçümü, ilaç uygulamaları, açık büfe kahvaltı seçimi
 • Saat 09.00-10.00 Diyetisyenler tarafından uygulamalı beslenme eğitimi
 • Saat 10.00-12.00 Soru-cevaplar (interaktif eğitim)
 • Saat 11.00 Tokluk kan şekeri ölçümü

19 YORUMLAR

  • Enes Bey Merhaba,

   Yazının içerisinde tüm detaylar yazıyor. Liv Hospital’da gerçekleşecek. Ailecek katılamıyorsunuz. Tip-1 diyabetli ve bir yakını katılabiliyor.

   Lütfen yazıyı tekrar okuyun. Her detayına hakim olursunuz.

   sevgiler

  • Kadriye Hanım Merhaba,

   Yer var mı bilmiyorum ama katılacaksanız telefonunuzu bana yazın. Yorumunuzdan telefonunuzu kayıt ettikten sonra numaranızı silerim. Tek mi katılacaksınız?

   Ben hemen Liv Hospital’a ileteyim. Yarın katılıp katılamayacağınız konusunda ararlar diye düşünüyorum. Muhtemelen halen yer vardır.

   sevgiler

   sevgiler

 1. Merhaba;
  İletişim bilgileri bize ulaşan tüm ailelere 10 Mayıs Cumartesi için randevu planlaması yapılmıştır, sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız…
  Toplantıdan 2 gün önce kesin katılım için aileler aranacak ve ulaşım bilgileri verilecektir.
  Herkese iyi haftalar
  Diab.Hemş. Emel Namoğlu

 2. Merhaba Esra hn,
  Haziran ayı için düşünüyoruz oğlumla beraber. Kutay Yıldırım Nurgül Yıldırım mümkün mü şimdiden tel. numaramız sizde vardı. Sizinde ben de var Esra hn. bilgi verirseniz sevinirim .

  Ben yer olarak dikkat etmemişim sanırım Ankara da bu kahvaltı. Biz İstanbul dayız …

  Sevgiler ..

  • Nurgül Hanım Merhaba,

   Liv Hospital’ın merkezinde ve İstanbul’da bu planlama.

   Haziran ayı için ben bir şey yapamam maalesef. Mayıs ayındakine katılacağım için benimle gelmek isteyen olursa diye teklif etmiştim. Haziran ayı için lütfen yazıyı ve yazının fotosunu inceleyerek kaydınızı siz yapın.

   sevgiler

  • Tşk.ler Esra hn.
   Mayıs da yer var mı peki ?? Olmazsa Haziran için Liv Hospital ile devreye geçeğiz sanırım … Sevgiler …

   • Nurgül Hanım Merhaba,

    Yorumlarda telefonu olan Emel Hemşire’yi arayıp sorarsanız daha iyi olmaz mı? Zira organizasyonu ben yapmıyorum.

    Sevgiler

  • Burçin Hanım Merhaba,

   Bilgilerinizi iletiyorum. 0530 173 06 13 numaralı telefondan Emel Hemşireyi de aramanızı rica edeceğim. Katılımınızda bir problem olacağını düşünmüyorum.

   Cumartesi günü görüşmek üzere.

   sevgiler

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: