Anasayfa Genel Bilgiler Kan Şekeri Ölçüm Çubuklarımızla İlgili Bir Yazı Yayınlandı

Kan Şekeri Ölçüm Çubuklarımızla İlgili Bir Yazı Yayınlandı

4 3.379 görüntüleme

Fethiye’de Çavuş Plajı’nda Deniz Cafe&Restaurant’da Mustafa Bey ile sohbet ederken laf lafı açtı. Mustafa Bey’de eski gazetecilerden.

Dertli olduğum 🙂 ve olduğumuz kan şekeri ölçüm çubukları ile ilgili tebliği Mustafa Bey’e detaylıca anlattım. Bana bu konunun basında yer alması için yardımcı olacağını söyledi.

Gazeteci arkadaşlarından Sait Bayram (Özgür Haber yazarlarından) ile telefonda görüşmemi sağladı. Sait Bey oldukça ilgili ve yardımsever yaklaşımı ile öncelikle konuyla ilgili benden detaylı bir yazı istedi.

Tatilden cumartesi gecesi dönmüştük hatırlarsanız. Pazar günü yazıyı ancak yazıp Sait Bey’e gönderdim. Ve yazı bugün yayına alındı.

Umarım basında çıkan bu ilk haber sebebiyle farklı basın ve yayın organları sesimizi duyar ve sesimize ses verirler. Çünkü sessiz kalmakla çözüm bizlerin önüne sunulmayacak.

Konuyla ilgili yardımları için Mustafa Bey’e, Sait Bey’e ve İstanbul buluşmamızda çektiğimiz fotoğrafın bu yazıda kullanılması için izin veren tüm arkadaşlara teşekkürler 🙂 .

  • Esra Hanım Merhaba,

    Bilgisayarım bozuk olduğu için yazıyı yeni okudum. Gerçekten yüreğinize sağlık çok güzel olmuş. Umarım bu yazı ile birlikte bizi duyarlar ve umarım duyarsız kalmazlar…

    Sevgiler

  • Cevap Bırak

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.