Hayat Çok Değerli Kulübü, Facebook ve Web Sayfaları İle Diyabetlilere Her Alanda Destek Oluyor!

Genel BilgilerHayat Çok Değerli Kulübü, Facebook ve Web Sayfaları İle Diyabetlilere Her Alanda...

Hayat Çok Değerli Kulübü, 5 yıönce, diyabetlileri bir araya getirmek, yaşamlarına destek olmak ve hayatın değerli anlarını birlikte paylaşarak çoğaltmak için kuruldu. Kulüp; diyabetlilere hem diyabetle ilgili faydalı bilgiler sağlayarak diyabeti tanımaları ve anlamalarına yardımcı oluyor, hem de çeşitli hizmetler ve kampanyalarla günlük yaşamlarına destek olup onlara keyifli bir deneyim sunuyor.

Kulübün Facebook sayfası düzenli olarak yayınladığı güncel içerikler ile takipçilerini hem diyabet ile ilgili güncel bilgiler hakkında, hem de sağlıklı yaşam ile ilgili canlı tutuyor;  Kulübün Facebook sayfasının amaçlarından biri de takipçilerinin hayata karşı olan motivasyonlarını artırmak. Facebook sayfasında yapılan kampanyalar sayesinde diyabet ile yaşamda  yardımcı olacak sürpriz hediyeler kazanmak mümkün. 

Diyabetliler; kulübün web sayfası www.hayatcokdegerli.com’da; diyabetin belirtileri ve komplikasyonları, yaptırmaları gereken testler, beslenmelerine dikkat ederken kaynak olarak kullanabilecekleri referanslı besin değişim tabloları gibi birçok faydalı bilgiden yararlanabilirler. Bunların yanı sıra diyabetlilere özel yemek tariflerini inceleyerek deneyebilir, kulübün kampanyalarına katılarak, hayatınızı kolaylaştıracak deneyimler kazanabilirsiniz.

Esra’nın Notu: Abbott’un Hayat Çok Değerli Kulübü web sitesi gerçekten oldukça kıymetli bilgiler içeriyor. Aynı zamanda çoğumuzun insülin kalemi cüzdanlarını aldığımız bir web sitesi.

Hayat Çok Değerli Kulübü web sitesi aracılığıyla alınan insülin kalemi taşıma cüzdanlarını alan ve sosyal medya rengarenk cüzdanları paylaşanları gördükçe çok mutlu oluyorum. Çünkü tip-1 diyabet yönetimi baştan aşağı bir ekip işi ve Hayat Çok Değerli Kulübü de bu ekibin bence iyi bir parçası 🙂

1 Yorum

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: