Hatice Hanım’dan Gelen Paket

KH SayımıHatice Hanım'dan Gelen Paket

Hatice Hanım ve kardeşinin tip-1 diyabetle ilgisi ve alakası olmasa da bizlere olan ilgisi takdire şayan.

Tip-1 diyabetli de olmadıkları için kendi gözlerinden tip-1 diyabete bakış açılarını anlatan bir video çekimi üzerine konuşmuştuk. Kardeşi Esma ile bu video çekimini yapmışlar.

CD bugün elime ulaştı. Akşam izleyeceğim. Ve Eşref’in kararına göre şu an mı yoksa Eda Hanım’ın gelişinden sonra mı yayına alalım karar veririz.

Ancak Hatice Hanım hiçbir şeyi unutmadığı gibi benim de incir sevdiğimi unutmamış 🙂 2 kutu incir göndermiş. Kutu ufak olduğundan bir çoğu ezilse de yine de tatları harika 🙂 Yok böyle incir.

Bu vesile ilgili herkese buradan bir uyarı. 26 Ekim organizasyonunda İstanbul dışından gelecek olan arkadaşlarımız var. Herkes bir şeyler isteyip istemediğimi soruyor. Lütfen ama lütfen bir şey getirmeyin. Hep beraber olmamız her şeyden önemli. İnanın buna.

Hatice Hanım’ın incirlerini görür görmez; ‘niye bu kadar zahmet etmiş ki?’ diye sorup durdum. Eminim size zahmet olmuyor ama ben kendimi kötü hissediyorum. Ama zahmetiniz ve düşünceniz için çok teşekkürler 🙂 Bugün yükselen kan şekerim İstanbul’dan size gelsin 🙂

Yine bu yazıda tekrar hatırlatalım incirin karbonhidrat oranını: 2 adet orta boy incirin tartı ağırlığı 75 gram geliyorsa 15 gr KH demektir.

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: