FreeStyle Libre Blogger Etkinliği İçin Amsterdam’da Olacağım

EtkinliklerFreeStyle Libre Blogger Etkinliği İçin Amsterdam'da Olacağım

FreeStyle Libre Blogger Etkinliği İçin Amsterdam’da Olacağım

Türkiye’de bildiğiniz gibi tip-1 diyabet odağındaki tek bloğuz. Ve sürekli bilgi paylaşımı yapıyor olmak da bizi ayakta tutan, devamlılığımızı sağlayan önemli bir faktör. Bir de ‘güvenilir’ olmak.

Abbott, Avrupa’da her yıl düzenlenen Blogger Etkinliği için Türkiye adına beni davet etti. Hem Freestyle Libre’nin Türkiye’de www.libresensor.com satışa çıkmış olması hem de bugüne kadar bu etkinliğe Türkiye’den kimsenin katılamamış olması benim bu daveti kabul etmeme vesile oldu.

16-18 Haziran’da Amsterdam’da Avrupa çapındaki bloggerlarla biraraya geleceğiz. Deneyim ve fikir paylaşımı yapacağız. FreeStyle Libre kullananlar deneyimlerini de paylaşacak. Yeni olarak neler olabilir, varolan diyabet teknolojileri daha nasıl geliştirilebilir gibi detayları da olan, ajandası yoğun bir organizasyon olacak.

Aslında tüm bloggerlarla birlikte bir keşif yolculuğu kıvamında olacak bu etkinlik. FreeStyle Libre’yi yeniden de keşfedeceğiz.

Aynı zamanda etkinlikte konuşmacılar da olacak. Özellikle Claire Lomas’ın bölümünü heyecanla bekliyorum. Yaşadığı felçe ve biyonik bir insana dönüşmesine rağmen ‘durmayan’ ve hayattan halen keyif alan bir kadının tecrübelerini dinleyeceğiz. Claire hakkında http://www.claireschallenge.co.uk/ linkindeki sitesinden tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Bu büyük blogger etkinliğine katılıyor olmak hem de Türkiye’deki tip-1 diyabetliler ve kendi adıma katılıyor olmak büyük mutluluk.

Elimden geldiğince de 3 gün boyunca yaşadıklarımı sizlerle paylaşmaya ve bilmediğimiz bir şey duyduğumda da sizlere aktarmaya çalışacağım.

Diyabetimben.com gittikçe büyürken (Ki bu büyüme tip-1 diyabetin artmasına paralel de bir büyüme ve beni mutlu etmiyor.) yurt dışında da bu tarz organizasyonlara katılmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Birkaç gün sonra Amsterdam’dan bildirmek umuduyla 🙂

5 YORUMLAR

  1. Umarız yeni haberler yeni umutlar bizleri heyecanlandırır, 2010 yılında 10 sene içinde diyabet tamamen yok olacak deniliyordu.. 3 seneleri kaldı..😃 Keşke gerçek olsa. Ama değil işte😒

  2. Emre Çetiner Libreye bluetooth eklenmesi, ara ara otomatik ölçüm yapması ve uyari vermesi gibi özellikleri sık sık dile getirirseniz bence etkili olur bu tarz platformlar 🙂

    Emre Çetiner Sensore eklense yeter, telden okuruz.

    Esra Avcı Emre Bey Selam, Aslında FGM olarak onaylandığı için bu tarz önerilere nasıl bakarlar bilmiyorum ama mutlaka önereceğim 😊 Uzaktan takip konusu oldukça kritik.

    Emre Çetiner Tesekkurler

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: