Esra ve Eşref Bu Akşam Periscope’ta Sizlerle

Haberler&GelişmelerEsra ve Eşref Bu Akşam Periscope'ta Sizlerle

Periscope yayınlarımız fenomen haline geldi 🙂 Gelen mail ve mesajlar bunun bir göstergesi. Bir sonraki Periscope yayınımızın ne zaman olacağı sorulmakta.

Yayınları biraz daha sıklaştırabiliriz. Bu akşam da ben ve Eşref yine sizlerle birlikte olacağız. 20:00’da Periscope’ta bizi bekleyin 🙂

Soru-cevap yapabileceğimiz daha interaktif bir sohbet olacak. İsteyen takipçilerimiz tip-1 diyabetle ilgili, benimle ve Eşref ile ilgili aklına takılan soruları bu yazıya yorum yaparak yazabilir. Canlı yayında öncelikle bu sorulara yanıt vereceğiz. Canlı yayın esnasında sorulan sorulara da cevap vermeye çalışacağız.

Periscope’ta canlı yayınımıza nasıl dahil olabileceksiniz?

Bilmeyenler için nasıl girileceğini, indirileceğini ve kullanılacağını anlatıyorum:

  • Apple Store ya da Android üzerinden Periscope’u akıllı telefonunuza ya da iPad’inize yüklüyorsunuz.
  • Giriş yapabilmeniz için Twitter hesabınızın olması gerekiyor.
  • Twitter hesabınızla bağlanıp uygulamayı açtığınızda uygulamanın alt sağ köşesindeki insan ikonuna tıklıyorsunuz. Diyabetimben‘i aratıp seçmeniz gerekecek.
  • Biz de “Diyabetimben Periscope’ta” yayın adıyla yayın yapmaya başlayacağız. Sizler de bu yayının üzerine tıkladığınızda bize dahil olabileceksiniz.
  • Bu yayında biz sesli ve görüntülü olurken, sizler yazarak sorularınızı ve düşüncelerinizi aktarabileceksiniz.
  • Dünya’nın her yerinden bu görüşmeye dahil olabilirsiniz.

1 Yorum

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: