Esra Mardin’e Gidiyor

Tip-1'imEsra Mardin'e Gidiyor

imageGeçtiğimiz yaz tatilinde duraklarımızdan biri Mardin idi. Ben Mardin’e bayıldım ama Eşref pek sevmemişti 🙂

Mardin’den Dilek Hanım ile sık sık görüşüyoruz. Diyabetli ve Ortaköy İlkokulu 2A sınıfının sınıf öğretmeni. Hani bize video gönderen 🙂

Dilek Hanım Mardin’de güzel bir işe imza atıyor. Ben de elimden gelen desteğimizi vermeye çalıştım. Hem bu projeyi konışmak hem de Mardin’i tekrar gezmek için bugün 12:50’de Mardin’e uçuyorum 🙂

Projeyle ilgili çok bilgi vereneyeceğim. Çünkü bunu Dilek Hanım’ın anlatmasını istiyorum. Bir Yastık Altı Sohbeti de Dilek Hanım ile olacak.

Mardin’de bolca Hayalet Badem Şekeri yiyeceğim 🙂 Buradan Nesil Hanım’a ve bizi bu şekerle tanıştıran Murat Aygüler’e, şwüekerleri beraber yediğimiz Barış’a ve Eşref’e selamlar 🙂 Hepinizin yerine yiyeceğim.

Süryani şarabı da olmazsa olmaz 🙂

Mardin’de tip-1 diyabetli arkadaşımız Haluk Çelebioğlu ve tip-1 diyabetli arkadaşı olan Murat Aygüler ile de buluşabileceğiz umarım.

Unutmadan. Yine tüm ilaçlarım ve pompa malzemelerim yanımda. Ara öğünüm de 🙂 Bunlar olmazsa olmaz. Evden çıkmadan döne döne tek kontrol ettiğim bunlar 🙂

image

3 YORUMLAR

  1. esra hanım merhabalar.bende tip 1 diyabetli çocuğu olan ve mardinde yaşayan bir anneyim. sizinle görüşmek isterim. dilek hanımın projesini çok merak ettim doğrusu. bizde pompa kullanıyoruz. projeyle ilgi elimden gelecek bir şey olursa seve seve yapmaya hazırım. bu arada oğlum 6 yaşında 1. sınıfa gidiyor ve 2 yıllık diyabetli. özelden telefon numaranızı gönderirseniz sevinirim. şimdiden iyi gezmeler.

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: