Dr. Eyüp Aybek’in Yorumlarını Takip Ediniz

Genel BilgilerDr. Eyüp Aybek'in Yorumlarını Takip Ediniz

Değerli Arkadaşlar,

Dr. Eyüp Aybek profesyonel tarafta bloğumuzun sıkı bir takipçisi. Ve bununla beraber değerli bilgi ve yönlendirmelerini bizlerle paylaşıyor.

Eyüp Bey’in yorumlarını yazı formatına geçirmek isterdim ama yazıların altında soru-cevap şeklinde yorumlar olduğu için Eyüp Bey’in yorumlarında anlam kopukluğu olmasını istemedim.

Eyüp Bey, http://www.diyabetimben.com/diyabette-tip-15-ne-demek.html linkindeki Diyabette Tip-1,5 Ne Demek? ve http://www.diyabetimben.com/un-ve-turevlerinin-kh-miktarlari.html linkindeki Un ve Türevlerinin KH Miktarları yazılarına önemli yorumlarda bulunuyor.

Bu yazıları ve yorumları takip edelim, etmeyenleri uyaralım 🙂 . (Görsel kadinkulturmerkezi.com’dan alınmıştır.)

2 YORUMLAR

  1. Duyarlılığınız ve jestiniz için çok teşekkür ederim Esra Hanım..Beni onore ettiniz..Fırsat buldukça ve müsait oldukça paylaşımlarda bulunacağım..Şahsen 2020 yılına kadar tip-1 diyabetin tamamen kontrol altına alınacağını yada tamamen tedavi edileceğini düşünüyorum..Çok ciddi çalışmalar var ve bu iş çözülecek inşallah..

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: