Doç Dr Eda Cengiz ve Esra Avcı Görüşmesi

DiyabetTVDoç Dr Eda Cengiz ve Esra Avcı Görüşmesi

Eda Hanım ile uzun zamandır görüşme planladığımız görüşmeyi bugün gerçekleştirdik ama üzülerek belirtmem gerekir ki Skype görüşmesi yapamadık. Yale Üniversitesi’ndeki bilgisayarlarda ve internet kullanımında bazı güncellemeler yapıldıktan sonra maalesef bilgisayarında Skype bağlantısı yapamamakta.

Bu sebeple internet üzerinden cep telefonumu aradı. Ben de pratik bir çözüm ile iPad’i ses kaydı için kullandım.

Bir süre kayıt aldıktan sonra bilgisayarımın kamerasını kullanarak en azından video çekebileceğim aklıma geldi ama geç oldu 🙁

Ses kaydı görüşme yaptığımız süre boyunca, video kaydı ise bir kısmından sonraya ait. Ses kaydı siyah. Endişe etmeyin. Sadece dinleyin.

Ancak görüşmemiz Amerika’da Eda Hanım’ın bulunduğu bölgede fırtına olması sebebiyle kesildi. Tekrar görüşme planlayacağız. Bu sefer umarım görüntülü bir görüşme olur.

Kısa sürede güzel şeylerin olması umudunuzu hiç ama hiç yitirmeyin olur mu 🙂 🙂 🙂

4 YORUMLAR

  1. bu cihazlar android telefonlarlamı yönetiliyor? yani işte 3 üniteyi seçiyoruz falan? you tubede gördüm bir kaç şey. ufacık bir şey 😀 yani bana öyle geldi 😀 hayatın her alanında hiç bir zorluk cıkartmaz o bana diye düşünüyorum. futbol oynarken cıkartırım en fazla birde duşa girerken. haftada bir iki kez oda işte set değişimi olmuş olur 😀 harika birşeye benziyor. bunun maaliyetide zaten 10.000 dolar felan olsa yeridir. hiç şaşırmam. türkiyeye gelirmi acaba? yada bizim bunu kullanmamız 2 3 seneyi bulurmu? eğer öyleyse onun hayalini kurarak uyumaya başlayacağım hemen 😀 teşekkürler bu arada bu bilgiyi öğrendiğim cok iyi oldu

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: