Diyabetli Yakını Ve Hayat Paylaşımı

Genel BilgilerDiyabetli Yakını Ve Hayat Paylaşımı

Herkese Merhaba,  Ben diyabetli yakını Eşref Avcı. Diyabetlinin kim olduğunu zaten biliyorsunuz 🙂

Hayatımızda, özellikle iş yaşamımızda 1 ay içerisinde köklü değişiklikler oldu. Esra eski işinde ayrıldı ve bugün yeni işine başladı. Buradan kendisine tekrardan başarılar diliyorum ama kesin başarılı olacağından da eminim.

Bu arada bende Diyabetimben.com‘da yeni iş hayatıma başladım 🙂 Diyabetimben ile ilgili süreçlerde artık aktif olarak ben bulunacağım, bugünden itibaren resmen yönetimi ele geçirmiş bulunmaktayım:) Esra yine elini üstümüzden eksik etmeyecek. Ama işlerin yürütücü kısımda artık ben olacağım. Eskiden sadece Esra tek başına süreci yönetirken kafamızdaki çoğu fikri hayata geçiremiyorduk. Bu fikirler artık yavaş yavaş hayata geçecek, tabii yeni fikirlere de açık olacağız bu süreçte. Umarım Esra kadar başarılı olurum.

Neler hedefliyoruz;

 • Artık diyabetli bir bireye soru sormanın yanında ayrıca diyabetli yakınına da soru sorma imkanınız olacak, bende elimden geldiği ve fikrimin el verdiği ölçüde sorulara cevap vereceğim. Tabii ki diyabetli yakınlarının da, diyabetli yakını kimliği ile daha da aktif olmasını sağlama peşindeyim 🙂 Bununla ilgili ihtiyaç halinde ilerleyen günlerde sitede bir soru-cevap alanı da oluşturabiliriz.
 • Sosyal medyada daha aktif olmayı planlıyoruz, sorulara veya yorumlara daha hızlı ve efektif dönüş yapacağız.
 • Paylaşımlar fazlalaşacak, eski yazıları da gün içerisinde yayına alarak yeni tanıştığımız insanlara bilgi yeni bilgi aktarmayı, eski tanıştığımız insanlara da bilgi güncellemesi ve hatırlatması yapma gayesindeyiz.
 • Site alt yapısında düzenlemeler yapıp, daha da kullanım kolaylığı sağlamak istiyoruz.
 • Yeni organizasyonlar gerçekleştireceğiz. Bunun için fikir aşamısında çalışmalarımız başladı.
 • Yeni açtığımız www.dkhayat.com ‘u yavaş yavaş sisteme dahil edeceğiz. İnanılmaz faydalı bir site oldu ve olmaya devam edecek.
 • www.dkhayat.com‘u da sosyal medya da daha aktif bir hale getireceğiz, Diyabetimben ile beraber koordineli bir şekilde yürüyecek.

Kafamızdaki şuanki fikirler ve çalışma alanları bunlar. Süreç ilerledikçe gelişme ve yol planında değişmeler olacaktır. Bunları da sizlerle paylaşacağız ve zaten sizde farketmiş olacaksınız. Paylaşımlar devam edecek, umarım gelecek çok güzel olacak…

Sevgiler,

 

4 YORUMLAR

 1. TC Mehmet Fevzi Börü Diabetli yakini ve uzagi olmamali derim ben.. Saygi guven sevgi icerisinde herzaman hepberaberiz saygilarimla

  Diyabetim Ben TC Mehmet Fevzi Börü bey bilmukabele… Hepimiz beraberiz, hepimiz çok yakınız. Teşekkürler

  TC Mehmet Fevzi Börü Rica ederim 🙂 Esra hanima basari dileklerimi iletin lutfen hurmetlerimle

  Diyabetim Ben Teşekkür ederim, ileteceğim. Sevgilerle…

  Tayfun Gökmen Esref bey hayirli olsun ..

  Diyabetim Ben Tayfun Gökmen bey teşekkürler…

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: