Anasayfa DiyabetTV DiyabetTV Yakında Bizlerle

DiyabetTV Yakında Bizlerle

5 3.117 görüntüleme

Bir pazar sabahı kalktım ve Eşref’e ‘bir TV kuralım ve adı DiyabetimbenTV olsun’ dedim. Yatağın içerisinde heyecanlı heyecanlı anlattım aklımdakileri (Eşref her ne kadar bunun kendi fikri olduğunu halen söylese de bence benim fikrim 🙂 .).

Ardından sabahın o saatinde Fatih’i aradım ama yolda olduğundan duymamış, sonrasında aramıştı beni. Ona da mantıklı geldi ve hayat geçirelim dedi.

Hayata geçirme aşaması biraz uzun sürdü ama 🙂 bugün itibari ile DiyabetimbenTV‘yi hayata geçiriyoruz.

Öncesinde Emine Hanım ve Emre Bey’in haberi oldu bu projeden. Bugün yani 27 Temmuz Cuma günü de Eyüp Bey ile buluştuk Kadıköy’de. Ve sohbet biterken anlattım kendisine (Eyüp Bey ile buluşmamızı yarın anlatacağım 🙂 . ) .

DiyabetimbenTV‘de birçok aktör ve aktristimiz olacak. Ama başrol oyuncumuz Eşref Avcı. Bilenler bilir Küp Şeker Eşref’i 🙂 . Eşref’in taklit ve doğaçlama kabiliyeti çok yüksek. Eşref yeri gelecek yoldan geçen vatandaşı, yeri gelecek diyabetli babysi olan bir anneyi ya da yeri gelecek diyabetli eşi sorumluluğunda diyabetli eşle yaşamayı ve diyabeti anlatacak. Şimdilik sadece Eşref’ten bahsetsem de oyuncularımız inanın baya fazla olacak 🙂 .

DiyabetimbenTV‘de birçok konu videoya çekilerek anlatılacak. Özellikle tip-1 diyabet oldukça ciddi bir konu olsa da kendi aramızda daha bir eğlenceli hala getireceğiz.

Video çekip göndermek isterseniz esra [at] diyabetimben [dot] com ‘a mail gönderebilirsiniz. (Görsel guncelposta.com’dan alınmıştır.)

  • Rabia Hanım,

   Videonuzu çekin ve gönderin bize 🙂 .

   Mesela bir öğününüzü çekin. Neler yediğinizi görelim. Kaç ünite insülin yaptığınızı görelim. Kan şekeri sonucunuzu görelim.

   Ben yarın bununla ilgili bir video çekeceğim mesela 🙂 .

   sevgiler

  • Mehtap Hanım,

   Bakalım neler olacak 🙂 . Ben de çok heyecanlıyım. Hem keyifli hem de baya öğretici olacağına eminim.

   sevgiler

  Cevap Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.