Diyabetimben Facebook Mesajlarınıza Yanıt

Genel BilgilerDiyabetimben Facebook Mesajlarınıza Yanıt

Diyabetimben Facebook Mesajlarınıza Yanıt

Dün Facebook üzerinden gelen ve ‘mesaj istekleri’ olarak mesaj kutusuna düşen mesajların hemen hemen tamamına yanıt verdim 🙂 Mesajlar neden bu şekilde gelmiş bilmiyorum ama telefonumdan kendi kişisel Facebook hesabımın (Profil resmim ve kapak fotoğrafım siyah ekran.) mesaj kutusunda dolaşırken denk geldim bu ‘mesaj isteklerine’.

Bu arada kişisel Facebook hesabımda ne iş dünyasından arkadaşlarımı ne de diyabetimben.com takipçilerini eklemiyorum. Bu kişisel bir karar 🙂

Mesaj yanıtlamada 2015 Eylül ayına kadar gittim dersem yerinde olur 🙂 Baya baya mesaj gelmiş. Cevapladığım/cevaplayamadığım herkesten özür dilerim. Lütfen kusura bakmayın.

Diyabetimben.com’un Facebook’taki hesapları üzerinden bana direkt mesaj gönderebilirsiniz. diyabetimben.com Facebook Hesabı , Esra Avcı diyabetimben.com Facebook Hesabı ve Diyabetim Ben Facebook Hesabı gibi 3 farklı hesap var. Bu sayfa ve hesabı takip ya da beğenirseniz bana direkt mesaj gönderebilirsiniz ve ben de mesajlarınıza hızlıca ulabilirim.

Baktınız yanıt gelmiyor o zaman esra@diyabetimben.com mail adresime mail gönderebilirsiniz.

Bazen hızlıca yanıt isteyen ve cevap vermediğimde de kızan arkadaşlarımız oluyor 🙂 Ben diyabetimben.com’u hizmet vermek maksadıyla kurmadığım için cevap alma süresi de benim iş yoğunluğuma ve günlük hayat ritmime göre değişmekte. Bu konuda da gereken hassasiyeti karşılıklı gösteririz diye düşünüyorum.

Son olarak; doktor, diyetisyen ya da hemşire olmadığım için bu konularda sizlere şunu yapın ya da yapmayın gibi şeyler söylemem. Takdir edersiniz ki konu insan sağlığı. Ve kimse uzmanlar dışında sizlerin ya da benim sağlığıma müdahale etmemeli.

3 YORUMLAR

 1. Esra Hanım merhabalar..

  Mesaj gönderen kişiler arkadaş listenizden olmayınca başka bir yere düşüyor ve bunu farketmek de bir hayli güç oluyor 🙂 benim de başıma gelmişti 🙂 “mesaj istekleri” bölümünü ara sıra kontrol etmek gerekiyor..
  Bu arada biraz alakasız olacak ama size aklıma takılan birşey sormak istiyorum. Marketlerde satılan toz kakaoların karb. değeri nedir? google dan baktığımda değişik veriler çıkıyor. Hangisi en güvenilir sizce?

  • Damla Hanım Merhaba,

   Galiba dediğiniz gibi. Bayadır cevap vermiyormuş gibi olmak üzdü 🙁

   Kakaonun içinde şeker yoksa sorun yok. Yani saymayın. Eski bir marka vardı. Halen de var. Adını anımsayamadım. O tarz kakaolar zaten şekersiz, puding gibi değil. Hesaplamaya katmıyor olmak gerek.

   Sevgiler

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: