“Diyabetimben 1 Arada” Canlı Yayınları Başlıyor!

Etkinlikler"Diyabetimben 1 Arada" Canlı Yayınları Başlıyor!

“Diyabetimben 1 Arada” Canlı Yayınları Başlıyor!

Şubat 2012’de kurduğum ve benimle beraber birçok arkadaşımın da emeği olan diyabetimben.com‘da benim için yeni bir süreç başlıyor.

diyabetimben.com‘u, kendi tecrübe ve deneyimlerimi anlatmak adına kurmuştum. Bu süreçte bir çoğunuzun da katkısı ile tip-1 diyabetli hayatlarınızdaki deneyimleri/tecrübeleri de okumaya başladık. Tüm paylaşım ve katkılarınız için tekrar teşekkürler.

Ancak bir adım daha öteye giderek, başlarda haftada bir, sonrasında da ayda bir olacak şekilde canlı yayınlar yapma dönemi başlıyor 🙂

Normalde, İstanbul’da, bir yerde planladığımız bu projeyi dijitalde yaparak, ülkemizin ve dünyanın çoğu yerinden herkese ulaşmayı hedefliyoruz 🙂

Facebook ve Instagram kanalları üzerinden, tecrübelerini dinleyeceğimiz akranlarımız ve sevgili tip-4lerden (Tip-1 diyabetlileri 1. derece yakını demek.) birileriyle, aynı anda, benim de dahil olduğum canlı yayınlar yapacağız.

Hem ilham alma hem de tip-1 diyabet yönetimindeki tecrübeleri dinleme adına verimli olacaktır.

Bu arada kim bilir, belki de tip-1 diyabette bildiğimiz önemli sağlık profesyonelleri ve bilim insanlarıyla canlı yayında olacağız 🙂

Belki de hayatınızda hiç tanışamayacağınız, ulaşamayacağımız veya keşke canlı yayınla dinleme frsatımız olsa diyebileceğiniz kişileri canlı yayınlarda sizlerle buluşturacağım 🙂

BU CANLI YAYINLARDAN BİRİNCİSİ

SERRA KOÇAK ALGÜL / TİP-1 DİYABET VE KORKU(SUZLUK)

diyabetimben.com’un sıkı takipçilerinin Serra’yı tanıdığını düşünüyorum. Serra, Şeker Kızın Köşesi bölümündeki yazılarla, tip-1 diyabetle olan yaşamındaki tecrübelerini, bizlere aktarıyor. Ki yakın zamanda da hamilelik dönemini kendisinden okuduk.

27 Eylül Cuma günü, Facebook ve Instagram‘dan, Serra ile beraber, aynı anda, canlı yayın yapacağız.

Konuşacağımız konular hazır 🙂 Tip-1 diyabetle tanışma hikayesinden, iş hayatına, evlenmesinden hamileleğine kadar tüm detayları konuşacağız.

27 Eylül Cuma günü, hepinizi, 22:00’da bekliyoruz 🙂

3 YORUMLAR

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: