Diyabet; BİR TAKIM OYUNU! Diyabetli Çocuklar Zirvesi’ne 3 Gün Kaldı

EtkinliklerDiyabet; BİR TAKIM OYUNU! Diyabetli Çocuklar Zirvesi'ne 3 Gün Kaldı

Diyabet; BİR TAKIM OYUNU! Diyabetli Çocuklar Zirvesi’ne 3 Gün Kaldı

Diyabet; Bir Takım Oyunu! – Davetlisiniz başlıklı yazımızda sizlerle tüm detayları paylaşmıştık. Zirve tarihi yaklaştıkça bizlerdeki heyecan da maksimumda.

Diyabet; BİR TAKIM OYUNU’ mottosuyla organize edilen Diyabetli Çocuklar Zirvesi oldukça emek yoğun bir organizasyon oldu. Yola ben, Barış ve Saadet birlikte çıkmıştık ama Oğuzhan Süral de doğal yollarla aramıza katıldı, bize güç verdi.

İş ve sosyal hayatlarımızdan tanıdığımız çoğu kişi de ricalarımızı kırmayıp taşın altına ellerini koydular. Ve bu organizasyon ‘iyi insanların’ desteğiyle, herhangi bir maddi harcama olmadan organize edildi. Maddi harcama olmadı ama manen baya baya yorulduk 🙂 🙂 🙂

Etkinliğe katılmak için bize mail gönderen ya da formu dolduranlara katılımınız onaylanmıştır şeklinde mailler gönderdik. Kayıt yaptırıp mail almayan davetlilerimiz varsa bu yazının altına yorum yapabilirler.

derya-baykalUYARI: 17 Kasım itibarıyla yeni katılım talebi alamıyoruz. KONTENJANIMIZ DOLMUŞTUR. Kaydınızı yaptırmadıysanız lcv@diyabetimben.com‘a mail gönderebilirsiniz ya da Katılım Talep Formu ‘na tıklayarak formu doldurabilirsiniz. Ama kaydınızın yapılmama olasılığı çok yüksek. Çünkü çok fazla ilgi gören bir organizasyon olduk. Ve etkinlikte çok çok az yerimiz kaldı.

Küçük bir not: diyabetimben.com etkinlikleri gibi Diyabetli Çocuklar Zirvesi de ücretsiz bir etkinlik. Soranlar olduğu için yazma ihtiyacı hissettim 🙂

Etkinliğin büyük sürprizlerinden biri de Derya Baykal’ın da bizlerle olması 🙂 Derya Hanım ile birkaç yıldır tanışıyoruz. Diyabetli Çocuklar Zirvesi sebebiyle de 18 Kasım Cuma günü TEVE2’de Derya Baykal’la Gülümse Programı‘na beni davet etti. Cuma günü 13:15’te TEVE2‘de programı izlemeyi sakın unutmayın 🙂

Etkinlikle ilgili tüm görselleri ve detayları yazının sonunda sizlerle paylaşıyoruz.

Etkinlikte Kimler Olacak?

 • Deniz Demiriz Jazz perfomansı ile hepimizi karşılayacak.
 • Barış Karakullukçu ve tip-1 diyabetli oğlu Barış Günay Özenoğlu ilk açılış konuşmasını yapacak.
 • Prof Dr Türker Kılıç (Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı)’ın da konuşmasını dinledikten sonra etkinlik tam anlamıyla başlayacak.

Mehmet Nane (Pegasus Genel Müdürü) “İş Hayatı ve Tip-1 Diyabet” bölümünü yönetecek.

 • Derya Baykal (Oyuncu, Sunucu, Seslendirme Sanatçısı),
 • Uluç Ayık (P&G Yönetim Kurulu Üyesi),
 • Oğuzhan Süral (DGO Medikal GM),
 • Aykut Hamzagil (Aykut Hamzagil Home Kurucusu),

Esra Avcı (www.diyabetimben.com Kurucusu) tip-1 diyabetli sporcular ile “Spor ve Diyabet” bölümünü yönetecek.

 • Sezen Olcaytu (Dansçı),
 • İlhan Yer (Vücut geliştirmeci),
 • Gürkan Açıkgöz (Ultra maraton koşucusu),
 • Yusuf Can Köksal (Profesyonel tenisci)

Başak Demiriz (Yrd Doç Dr) ise çocukları ve kendisi tip-1 diyabetlilerden oluşan “Anne ve Baba” bölümünün panelisti olacak.

 • Rina Altaras Darsa (İstanbul),
 • İlker Yıldırım (Kayseri),
 • Havva Kaya (Balıkesir),
 • Gaye Elmas Ünver (İstanbul)

Diyabet Dostları Ödül Töreni hikayelerini okuyan, değerlendiren jüri üyelerimiz de bizlerle olacak.

Prof Dr Şükrü Hatun da bize harika bir sunum yapacak.

 • Prof Dr Şükrü Hatun,
 • Prof Dr Oğuzhan Deyneli,
 • Prof Dr Serpil Salman,
 • Doç Dr Gül Yeşiltepe Mutlu

Etkinlikte bize destek verenlere tüm kalbimle teşekkür ediyorum 🙂

Türkiye’de iyi şeyler de oluyor. Etkinlikte direkt ve dolaylı katkısı olan herkes iyi şeylerin de yapılabileceğini ve umudumuzun kırılmamasını bizlere tekrar gösterdiler.

Davetimi/davetlerimizi kırmayıp konuşmacı, panelist ve jüri üyesi olarak katılmayı, operasyonel işlerde taşın altına elini koymayı kabul eden herkese teşekkürler. Bizler için inanın çok değerlisiniz.

Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’nün kapılarının bize açılmasını sağlayan, etkinlik günü catering, sahne tasarımı ve teknik destek gibi konularda destek veren, çözüm üreten Sevgili Oğuzhan Süral’e, BAU’ya ve Oğuzhan Bey’in kurduğu iyilesecegim.com markasına çok teşekkürler.

İl dışından gelecek misafirlerimiz ise Pegasus ile uçacak. Pegasus’un bu desteği için panelistlerimizden Pegasus Genel Müdürü Mehmet Nane’ye çok teşekkürler.

Tüm görsel çalışmalarımızı da Brand Experience Designers firması hazırladı. Eser Hakim ve Acar Bey’e tüm süreçteki destekleri için çok teşekkürler.

Essance İstanbul ise tüm Zirve’nin PR çalışmalarını yapıyor. İlke Düzgüne ve Essance’ye çok teşekkürler.

Ne zaman başım sıkışsa matbaa desteğini veren Sevgili Şafak Metin Namlı’ya ve eşinin şirketi Cotton Matbaa‘ya çok teşekkürler.

Ve etkinlikte plaket ve diğer basılı işlerimizde bize destek veren Consensus Turizm ve Genel Müdürü Devrim Kileciler’e çok teşekkürler.

Misafir konaklamalarımız için ise Rixos‘a çok teşekkürler.

diyabet-rollup program-poster konusmaci-poster derya-baykal  diyabet-kvy-2 diyabet-kvy-3 diyabet-kvy-1

4 YORUMLAR

  • Tuğçe Hanım Merhaba,

   Kaydınızın alındığına dair mail gönderilmiş görünüyor. Spam kutusuna düşmüş olabilir mail.

   Ama kaydınız alınmış. Sorun yok. Cumartesi günü görüşmek üzere.

   Sevgiler

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: