Bu Pazar Günü Maltepe Süreyyapaşa Sahili’nde Buluşuyoruz

EtkinliklerBu Pazar Günü Maltepe Süreyyapaşa Sahili'nde Buluşuyoruz

5 Haziran Pazar – Gelin Güneşin Batışını Beraber İzleyelim başlıklı yazımızda paylaşmıştık. Bu Pazar günü yani 5 Haziran Pazar günü 17:00’da Maltepe Süreyyapaşa Sahili‘nde tip-1 diyabetliler, yakınları ve tip-1 diyabete gönül verenlerle birlikte olacağız.

Projenin lideri Abdullah Bahçekapılı. Tip-1 diyabet ve spor konusunda bilgili, motivasyonu yüksek bir kişi.

Bu arada tekrar hatırlatmak gerekirse; Alper Saruhan, Çağrı Çakıcı, Derya Toparlak, Firdevs Baş, Nihal Memioğlu, Oğuzhan Deyneli, Rüveyda Bundak ve Saliha Yılmaz bu etkinliğe katılacak.

Yani doktor, hemşire, basketbolcu birçok kişi burada 🙂

Ben tek katılacağım. Eşref bir eğitimde olacak o gün. Bisikletimi de alıp gideceğim 🙂 Gelenlere ve bisiklet sürmek isteyenlere bi bisiklet turuna izin veririm 🙂 🙂 🙂 80’lerin ve 90’ların çocukları bizler BMX bisikletlerle bi tur atmanın kıymetini iyi biliriz 🙂

5 Haziran Pazar günü 17:00’da Maltepe Süreyyapaşa Sahili’ne gelin 🙂

Etkinlik için hazırlanan bir video için de linke tıklamanızı öneririm:

https://www.facebook.com/makara.kutara/videos/vb.526172877/10154225509782878/?type=3&theater

NOT: Yazıyı Facebook ya da Twitter gibi sosyal medya kanallarında paylaşın. Alttaki Facebook, Twitter, Google+ ya da Pinterest butonlarına tıklamanız yeterlidir.

2 YORUMLAR

  1. Ah ah esra ablacim keske gelebilsem ama imkanlar elvermiyor simdilik boludayimm kontrollerde gelebiliyorym anca ama size bol eglencelerrrr bisiklet dedin ya aklima babamin spor yap die aldigi pembe bisikletime takildi gozum daha binmeyi bilmiyorumm ama bi an once ogrenmeliyimm kryiflidir eminimm neyse optummm seni ve sizi bol eglencelerrrr

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: