Arkadaşım Diyabet Kampı 17-23 Temmuz’da İznik’te

Haberler&GelişmelerArkadaşım Diyabet Kampı 17-23 Temmuz'da İznik'te

Arkadaşım Diyabet Kampı her yıl hem İznik hem de Diyarbakır’da (Hazar Gölü Tesisleri’nde.) yapılır. Ancak bu sene her iki kamp İznik’te yapılacağını Nisan 2016’da duyurmuştuk. Kamp ile ilgili detaylar netleştikçe de sizlerle bilgi paylaşımı yapmaya çalışıyorum.

Geçtiğimiz sene kampa ben de katılmıştım. İznik, Arkadaşım Diyabet Kampı ve Gözlemler başlıklı yazımızda paylaşmıştım gözlemlerimi. Bu sene katılabilir miyim bilmiyorum ama açılış ya da kapanışına katılmaya çalışacağım.

Kamplar özellikle çocuklarımız için oldukça eğlenceli, keyifli ve bende büyümeye bir adım daha attıkları bir özgürlük alanı. Ve aynı zamanda tip-1 diyabetleriyle tek başına ama bir o kadar akranlarıyla başbaşa kaldıkları bir süre.

iznikBu sene gerçekleşecek kamp Diyarbakır Kampı ile birlikte yapılacak. Bu sebeple de t-shirt tasarımları İznik ve Diyarbakır Kampı’nı birlikte kucaklıyor.

 

 

Kamp afişlerini de yazının sonunda paylaşıyorum. Kamp ile ilgili tüm detaylar afişlerde yazmakta. Görsellere tıklayarak detayları okuyabilirsiniz.

Prof Dr Şükrü Hatun’un Facebook’taki mesajını da arada paylaşmak istiyorum.

Bir çoğunuzun bildiği gibi “Arkadaşım Diyabet Kamp”, diyabetli çocukların eğitim ve sağlıklarını iyileştirmek amacıyla 1997’den beri İznik’te, 2011’den beri Diyarbakır’da düzenlenmektedir. Ne yazık ki bu yıl bölgedeki olumsuzluklar nedeniyle Diyarbakır’da kamp yapamıyoruz. Bunun yerine İznik’teki kampı Diyarbakır’daki arkadaşlarımızla ortak yapmaya karar verdik. Yeni duyurunun resimlerini paylaşıyorum.

Başvuru

Hemşire Ebru Ercanlı: ercanli@hotmail.com

Sevgi Akbel: sevgiakbel@hotmail.com

Telefon: 0262 303 7022

Diyarbakır Başvuruları İçinse

Hemşire Münevver Dündar: munevver_dundar@hotmail.com

arkadaşım diyabet kampı 1

arkadaşım diyabet kampı 2

6 YORUMLAR

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: