17-18 Eylül Dijital Sağlık Zirvesi Bugün Başlıyor

Etkinlikler17-18 Eylül Dijital Sağlık Zirvesi Bugün Başlıyor

Diyabetimben.com Digital Health Summit Turkey’e Katılıyor yazımızda sizlerle 17-18 Eylül’de İstanbul Park Bosphorus Hotel’de gerçekleşecek Dijital Sağlık Zirvesi’nden bahsetmiştim. Diyabetimben.com olarak da davetli olduğumuzu da biliyorsunuz.

Dijital Sağlık Zirvesi her sene bir kronik hastalığı gündemine alacak. Bu yıla konu olan kronik hastalık ‘diyabet’. Ancak ben Diyabet Oturumu’nda sadece tip-1 diyabetten ve diyabetimben.com’dan bahsedeceğim. Sunumum hazır. Her şey yolunda giderse güzel bir sunum olacağa benziyor.

Ekran Resmi 2014-09-15 22.09.40Diyabet Oturumu’nda kimlerin olacağına dair detayları yandaki ekran görüntüsünde görebilirsiniz. Özellikle tip-1 diyabetliler için fark yaratmaya çalışan bir ekip ile beraber olacağım.

Önemli şirket ve kurumların sponsor olarak katıldığı bir organizasyonda bulunmak, tip-1 diyabet ve diyabetimben.com’dan ve her şeyden önemlisi diyabetimben.com’daki sizlerden bahsetmek apayrı bir mutluluk olacak.

Toplantı katılımı maalesef ücretli.  Ancak 18 Eylül Perşembe günü 14:00-14:40 arasında gerçekleşecek Diyabet Oturumu’nu http://www.pozitiftv.com/dhs/ linkinden ücretsiz ve canlı izleyebilirsiniz.

2 YORUMLAR

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: