16 Şubat İçin Hazırlıklı Olalım

Etkinlikler16 Şubat İçin Hazırlıklı Olalım

etkinlik2Değerli Arkadaşlar,

16 Şubat Cumartesi günü hem www.diyabetimben.com olarak 1. yılımızı kutluyoruz hem de oldukça kapsamlı bir organizasyona imza atıyoruz.

Katılımcı listemize 16 Şubat 2013’te İstanbul’dayız… yazımızdan ulaşabilirsiniz (Pembe yazının üstüne tıklamanız yeterli.). Asıl listede ismi olmayan arkadaşlarımızın salona alınmayacağını önemle vurgulamak isterim.

Hatırlarsanız 11 Kasım 2012 tarihindeki Ankara Toplantımıza özel DiyabetimBen Ya Sen? sloganını ve logosunu tasarlayıp t-shirtler bastırmıştık. Bu t-shirtlerden bu etkinlikte yaptıramadık. Ama t-shirtü olan arkadaşlarımız lütfen t-shirlerini de yanlarında getirsinler. Salonda giymenizi rica edeceğiz sizlerden 🙂

Bununla beraber Doç. Dr. Oğuzhan Deyneli ve Uzman Diyetisyen Nesil Gören Atalay sizlerin de bildiği üzere bizlerle olacak. Onları sahneden indirmeyelim. Soru üstüne soru soralım. Aklımıza en saçma soru takıldıysa bile soralım ki cevap alalım hem kendimiz hem de başkaları adına. Doktorlarımız hepimiz için bizlerle beraber olacak. Ve bizlerin bu fırsatı iyi bir şekilde değerledirmesi gerekiyor. Cumartesi gününe daha zaman var. Ve benim gibi sizler de lütfen tüm sorularınızı not edin.

Aynı zamanda Medtronic ve Roche firmasının yetkilileri de bizimle olacak. Medtronic insülin pompası ve Roche’un kan şekeri ölçüm cihazlarıyla ilgili A’den Z’ye tüm sorularımıza da yanıt bulabileceğiz.

Bu toplantımız Medtronic ve Roche firmalarının ‘koşulsuz katkısı’ ile gerçekleşecektir. Ki bildiğiniz üzere Diyabetimben.com birçok toplantı yapıyoruz. Firmalara teklif götürüyoruz ya da firmalar gelip sponsor olmak istiyorlar. Bu toplantıya Medtronic ve Roche sponsor olmayı kabul ettiği bu iki firma ile ilerlediğimizi belirtmek isterim.

ETKİNLİK AJANDASI

11:00- 11:30 Esra Avcı ve Fatih Üçgün Açılış Konuşması

11:30-12:30 Dr. Eda Cengiz İle Yapay Pankreas Üzerine 16 Şubat’tan Önce Yaptığım Sohbetin Video Gösterisi

12:30-12:45 Roche Ürün Müdürü Halit Toktaş’ın Sunumu

12:45-13:30 Öğle Yemeği

13:30-14:30 Doç Dr Oğuzhan Deyneli

14:30-15:00 Doç Dr Oğuzhan Deyneli Soru-Cevap

15:00-15:15  Medtronic Türkiye Eğitim Uzmanı Mine Şen’in Sunumu

15:30-16:00 Uzman Diyetisyen Nesil Gören Atalay

16:00-16:15  Ara Öğün

16:15-17:15   Uzman Diyetisyen Nesil Gören Atalay Devam Ediyor… Ayrıca soru-Cevap ve isteyen olursa birebir görüşmeler.

ÖNEMLİ NOTLAR

  • Organizasyonumuz kontenjan dahilindedir. Adı listemizde olmayan arkadaşlarımızı içeriye alamayacağız.
  • Otelin otoparkı çok küçük olduğu için İspark’a ya da yakın yerlere aracınızı bırakmanızı öneririz.
  • Sponsorlarımız Roche ve Medtronic Türkiye olduğu için etkinlikteki açık büfe öğle yemeği ve ara öğünümüz için hiçbirimiz bir ücret ödemeyeceğiz.

1 Yorum

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: