Düzce Diyabetli Çocuklar Yaz Kampı

EtkinliklerDüzce Diyabetli Çocuklar Yaz Kampı

Herkese Merhaba,

Prof Dr İlknur Arslanoğlu önderliğinde, Diyabetli Çocuklar Yaz Kampı ikinci kez Düzce’de gerçekleşecek.

İlknur Hanım’ın Düzce Diyabetli Çocuklar Facebook Sayfası üzerinden yaptığı açıklamayı sizlerle aşağıda paylaşıyorum. Bur arada Düzce Diyabetli Çocuklar Facebook Sayfası ‘nı takip edip etkinlikle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Düzce Diyabetli Çocuklar Yaz Kampı Tarihleri Belli Oldu: 20-24 Haziran tarihleri arasında tüm çocuk ve gençlerimizi bekliyoruz.

Yer son iki senede olduğu gibi Düzce-Pelemir Otel.

Her zaman olduğu gibi Pazartesi sabah giriş, Cuma akşamüstü çıkış olacak.

Aileler çocuklarını teslim ettikten sonraki bölümlere katılamıyorlar. Ancak Perşembe sabahtan akşama kadar tüm küçük çocuklu ailelere açık. Ayrıca yakında oturan veya günübirlik gelen diyabetli çocuklarımızın kendileri gece kalmasalar da gündüz ve akşam aktivitelerine katılabilecek.

Dikkat: Tüm merak ettiklerinizi bu paylaşımın altındaki yorum bölümlerinden sorabilir ve kendinizden önceki yorumları dikkatlice okuyarak bilgi edinebilirsiniz. Zorunlu katılım ücreti yoktur. ancak imkanı olan tüm ailelerin kendi çocuklarının maliyeti veya bir kısmı kadar katkısını bekliyoruz. Çok özel sorularınız varsa ben dahil yönetim kurulu üyelerine özel mesaj atabilirsiniz.

Katılım için ne yapmam gerekiyor?: Düzce Diyabetli Çocuklar Facebook Sayfası ‘nı takip edip İlknur Hanım’ın kamp ile ilgili yaptığı paylaşımın altına yorum yapmanız yeterli.

Kamp katılım ücreti nedir ve nasıl ödeme yapabilirim?: 250-300 TL gibi bir kamp katılım ücreti olacağı öngörülmekte. Ama daha netlik kazanmadı.

İster kampa katılacak ilk gün elden ödeme yapabilirsiniz.

Ya da Düzce Diyabetli Çocuklar Derneği’nin; Düzce Şekerbank hesabına, Şube/hesap no : 013/13075348, IBAN : TR950005900130130013075348 hesap numarasına ödeme yapabilirsiniz.

NOT: Yazıyı Facebook ya da Twitter gibi sosyal medya kanallarında paylaşın. Alttaki Facebook, Twitter, Google+ ya da Pinterest butonlarına tıklamanız yeterlidir.

1 Yorum

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: