Anasayfa İnsülin Pompası Medtrum Kablosuz İnsülin Pompası Nasıl Takılır?

Medtrum Kablosuz İnsülin Pompası Nasıl Takılır?

4 3.475 görüntüleme

Medtrum Kablosuz İnsülin Pompası Nasıl Takılır?

Sizlerle birkaç aydır Medtrum Patch Pump (Kablosuz İnsülin Pompası) ve birkaç haftadır tecrübe ettiğimiz sürekli glükoz ölçüm sisteminden bahsediyorum.

Türkiye’de Yeni Diyabet Teknolojisi: Medtrum Kablosuz İnsülin Pompası ve Sensörü ve Medtrum Kablosuz İnsülin Pompası ve Sensörü ile Medtronic Guardian Connect başlıklı içeriklerimizden de tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Bu arada Medtrum Patch Pump’ın satışını yapan Teknodia şirketinin web sitesi de aktif hale geldi. https://www.teknodia.com.tr/ ‘ye girerek şirketin resmi sitesine ulaşabilirsiniz.

Bugün de sizlerle Medtrum Patch Pump (Kablosuz İnsülin Pompası) nasıl takılır ve hazırlık aşamaları nedir hakkında videomuzu paylaşıyoruz.

Not: Tuş kapağını alttan çekerek çıkarmıştım ama bu kısmı güncellemem gerek. Tuş kapağına basın uyarısı çıktığında kapağı çıkarmadan parmağımızla hafiften basar gibi yapıp tık sesini almak lazım. Sonra şeffaf tuş kapağı daha kolaylıkla çıkıyor olacak.

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

  • ceyhanalpaydin Esra hanım fiatı nekadar sgk karşılıyormu

    diyabetimben @ceyhanalpaydin Merhaba, diyabetimben.com’da paylaşmıştım ama denk gelmemişsiniz galiba. Başlangıç paketi 8 bin TL. Sonra aylık 1250 TL sarf malzeme maliyeti var.

    ceyhanalpaydinTşk Esra hanım

  • kzbn71 Esra hanım öncelikle bilgilendirmeniz için çok teşekkürler bu cihazda diğer İnsülin pompalari gibi SGK ödeme kapsamındami

    diyabetimben @kzbn71 SGK geri ödeme desteği için firma çalışıyor. Her markada olduğu gibi umarım 3500 TL SGK desteği olur 🙏🙏🙏

  • kablo yüzünden oğlum pompa istemiyor bu kablosuz olması çok iyiymiş fakat fiyat pahalı. diyer dezavantajlarınıda okudum gözardı edilebilirmi henüz anlayamadım. ESRA HANIM ALLAH RAZI OLSUN.

  • Cevap Bırak